Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik ez a szoknya? Hordanátok?

Tetszik ez a szoknya? Hordanátok?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen?Nem túl rövid?

[link]


2013. máj. 31. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem rövid, de nekem nem tetszik, eleve nem szeretem a fehér szoknyákat. Persze lehet, hogy valakinek jól áll, akinek illik a stílusához.
2013. máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem szép.:)én hordanám :)nincs vele semmi baj:)
2013. máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Hát lehet nem látszik jól a képen, de nem fehér, hanem inkább a krém és világos szürke fele van a színe.

2013. máj. 31. 17:30
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
ez rövid? nekem a rövid amiből majdnem kivan a fenekem nem ez,amúgy nem az én stílusom ez visszafogott lányoknak való
2013. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne rajta zseb, akkor elegánsabb lenne, de elmegy :) és nem túl rövid szerintem :)
2013. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem túl rövid. Ne haragudj meg, de szerintem borzalmasan ronda. Mondjuk lehet, hogy te csinos vagy benne, és ha tetszik hord is, de én soha nem venném fel.
2013. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csinos, de ettől függetlenül nem venném fel. :)
2013. máj. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 mmano88 ***** válasza:
Szerintem csinos, én hordanám.
2013. máj. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja, én a képen egészen fehérnek láttam, de ha nem az, akkor annyira nem rossz, bár még mindig nem az én stílusom, de máson tetszene. Viszont ez az öv nem valami jó hozzá szerintem, valami világosabb jobb lenne.
2013. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, csinos vagy benne, de valami hosszabb felső kéne hozzá, mert a szoknya nem magas derekú, ezért kint van belőle a hasad, ezzel pedig picit közönségessé válik ez az egyébként nagyon szép, nőies összeállítás.

22/f

2013. máj. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!