Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy dekoráljam ki?

Hogy dekoráljam ki?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm (rocker) szülinapjára vettem egy málhazsákot. De nem akarom szimplám adni neki, ki akarom dekorálni. Nincs semmi ötletem, amivel feldobhatnám. Olyan kéne ami egy színvonalas suliban is megállja azért a helyét, szóval a jóízlés keretein belül van, de kifejezi, hogy ő rocker. Nem mindig öltözködik úgy. :) Egy ötletem van, sörnyitófüleket összefűzök és azt rávarrom. Ennyi... :) Nagyon sürgős lenne! Egyedi legyen! Esetleg valami boltot ilyen irányultsággal tudtok javasolni Szegeden? :D Köszönöööm! :D
2013. máj. 31. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
hímezd rá a kedven együtteseit, varrj rá gombokat, vagy esetleg egy két felvarrót, kitűzőt, vagy ha van egy használaton kívüli szegecses öved, akkor arról a szegecseket is felhasználhatod.
2013. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a szegek nagyon jóók lennének
2013. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!