Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk szerintetek milyen az...

Fiúk szerintetek milyen az Ice Watch fekete és fehér színű óra?

Figyelt kérdés

Vélemény? Én egy fehéren gondolkoztam, egy nagy méretűn.

15/F



2013. jún. 1. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Sablonos, és az embereken 90%ban kamu van. Annyi pénzért, inkább nézz körül fashiondays.hu-n, mert egy eredeti Ice Watch árán, tudsz venni márkásabbat egyedibbet, strapabíróbbat. (Kiszállítás kb 6hét, de megéri)
2013. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eredetit nem eri meg venni, viszont maga az ora, meg hamisan is jo. Nekem van elado nagy feher, ha erdekelne, olcson eladnam. :-) Szerintem meno, ha nem akarsz okos karorat, amiben internettol kezdve, lepesszamlaloig minden van... Nyilvan a komolyabb orak dragabbak, viszont ez szerintem fiatalos es divatos egyben. Tucatnak meg nem tucat, en nem lattam meg sok emberen.:-)
2013. jún. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Volt már nixon hamis órám is meg ilyen "watch" vagy mi a fene az ..

Szóval most valami eredetit szeretnék,ami nem olyan, hogy egy hét és tönkre megy :S

2013. jún. 2. 00:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Nooka, az nem megy tönkre, kb 20000Ft, nekem olyanom van, csak sajnos kicsit piszkolódik, és csak internetről lehet rendelni :// De, adidas órák sem mennek tönkre hamar, és nekem volt eredeti Ice Watchom, másfél év mindennapos használat után ment tönkre nem tudom hogy ez neked megfelelne-e de mindenesetre, annyi pénzért szerintem tudsz venni minőségibb órákat is
2013. jún. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De miért ment tönkre?:
2013. jún. 2. 17:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem hamis Ice watchom 3 eves, szinte mindennapos hasznalattal tokeletes allapotban van. Pontosan jar, semmi baja es olyan, mint az eredeti. :-)
2013. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem fekete es feher... Nem tom ti h vagytok vele.
2015. nov. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!