Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kétségbe vagyok esve! Mit...

Kétségbe vagyok esve! Mit ajánlotok? Véleményeket kérnék a hajról.

Figyelt kérdés

[link]


a hosszú hajamat levágtam ilyenre ami a linken van.Nekem tetszik,de úgy érzem mintha ezzel a hajjal nem lehetnék nőisen...magassarkúval hogyan mutatnék vele?vagy egyáltalán a véleményeteket kérhetném tőletek,hogy a haj jól néz ki?


2009. okt. 7. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Azt hittem legalábbis valami kopasz fej. Miért szerinted rajta mi van? Csiricsáré fülbevaló, báj vigyor, nőies ruha és magassarkú. Mégis mitől nem nőies ez a haj? Rajta jól néz ki, de mondjuk nekem nem állna jól.
2009. okt. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon szuper! Én imádom azokat a nőket akiknek ennél nem hosszabb a hajuk!
2009. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem semmi gond vele!Totál nőies haj!Néhány kiegészítő, fülbevaló, nyaklánc és máris nőcis lettél!
2009. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a képen ennek a nőnek nagyon jól áll ez a haj illik hozzá,és nagyon is nőies.Vannak olyan nők akiknek csak pár centis hajuk és azzal is nagyon szexisek és nőiesek (pl.Halle Berry).
2009. okt. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
nekem nagyon tetszik! és szerintem nőies még fülbevaló nélkül is =)
2009. okt. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem jó! bárcsak az enyémet is meglehetne valahogy csinálni
2009. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gondold meg, neki sem áll jól, van néger beütése a csajnak, hosszú a hajad, biztos szép lehetsz vele!
2010. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik! Imádom a rövid, vagy fél hosszú hajú nőket!
2010. jan. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!