Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat ajánlotok?

Milyen ruhákat ajánlotok?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, és jelenleg elég gáz cuccaim vannak. szeretném valahogyan feldobni a ruhatáram, de azért nen engedhetem meg magamnak hogy nagyon drága cuccuokat veszek.
2011. nov. 1. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálj választani magadnak valami stílust. Van kedvenc énekesed,színészed aki szerinted jól van felöltözve vagy stílusos? Gyűjts össze róla képeket egy mappába, ami nagyon tetszik nyomtasd ki (vagy rakd át telefonra) és vidd magaddal a vásárláshoz. Ajánlom az angol turkálókat, sokszor pár száz forintért vehetsz néha teljesen új, sőt márkás ruhákat! Vigyél magaddal valakit, aki ért az öltözködéshez, lehet ez a nővéred, az anyukád vagy egy idősebb haver is aki már megtalálta a stílusát és kicsit képben van a ruhákat illetően.


Mivel még fiatal vagy és iskolába jársz gondolom az elegáns ruhákat mellőzhetjük. (egyrészt mert kényelmetlen, ha hülyéskedtek elszakadhat + ilyenkor egyes éretlen srácok furcsán nézhetnek rád emiatt)

Persze egy-egy kényelmesebb, hétköznapibb inget beszerezhetsz, vagy télen simán járhatsz bőrcipőben ( egyes üzletekben már négyezer forintért is lehet kapni minőségit).


Nem ajánlott beöltözni rappernek vagy punknak és hasonlónak sem, szóval a legjobb és legpraktikusabb a sportos vonal lenne. Sportosabb cipők, farmernadrágok, felsők, pólók. De ezekből igényesebb darabok.


Próbáltam neked keresni pár képet, de annyira nem találtam normálisat, hogy már ott tartottam az exem (14-16 éves volt, amikor jártunk) képeit fogom belinkelni. :DD Irtó jól nézett ki, pedig teljesen átlagos ruhái voltak és alapvetően jóképűnek sem lehet mondani, mégse bírta levenni róla a szemét senki.

Amúgy egyáltalán nem költött sokat ruhákra.


[link]


[link]


[link] - ezen az oldalon akár szét is nézhetsz, hátha találsz még jókat. Itt a farmeres képeknél egyébként a stílus miatt mutattam, azon a nadrágon szerintem kifejezetten idétlenül néz ki a fenék résznél az a díszítés (nem kéne oda).


Találtam pár képet JB-ről is, én sem kedvelem de hátha segít:

[link] - a 15-16 évesek már simán öltözködnek így manapság, lehet neked sem állna rosszul.


[link] nekem ez annyira nem tetszik, de azért még talán elfogadható.


[link] - ez is tök egyszerű.


[link] - de szerintem olyan cipővel, mint amit fentebb a farmeres képnél látni sokkal jobban néz ki.


De nem ártana tudni, hogy mit jelentenek neked a gáz cuccok. Milyet szeretnél? Vagy miért tartod gáznak a jelenlegieket?


Másrészről ez olyan, hogy érdemes hetente (vagy hetente többször is, amikor időd engedi. kérdezd meg mikor érkezik új áru és olyankor mindig nézz be) többször is benézni a turkálókba és így mindig tudsz venni pár darabot. Szép lassan összegyűlnek és jó cuccaid lesznek.

Szerintem nyugodtan vehetsz stílusosabb darabokat, hiszen mindjárt 15-16 leszel és ha szerencséd van még akkor is jók lesznek rád. (Sokan ilyenkorra már elég nagyra nőttek és nem sokat változnak, vagy legalábbis nem annyira hirtelen.)

2011. nov. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

csak az a baj, hogy a családból nem nagyon értenek az öltözködéshez.. :D

+ nem nagyon ismerem a turkálókat, mert még sosem voltam :)

2011. nov. 1. 10:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaza van az 1. válaszolónak.

Egy kedvenc énekesed vagy színészed stílusát kövesd.

Nekem pl. a bátyám, aki 19 éves lesz, néz képeket Justin Bieberről, és olyan ruhákat vesz fel, mint Ő és nagyon jól áll neki. Már sikerült neki csomó ruhát megvennie, ami egy kicsit is hasonlít az Ő stílusára. :) És ha már Bieber "stílus" , akkor a lányok is jönnek ezerrel -> És ez bebizonyított tény. :'D Szóval hajrá!

2011. nov. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és ezeket a ruhákat hol szerzi be? :))
2011. nov. 1. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!