Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk ti szeretitek a szűk...

Fiuk ti szeretitek a szűk farmert, és miért?

Figyelt kérdés

2013. jún. 3. 19:48
 1/4 anonim válasza:
Igen szeretjük. Sokkal jobbak mint a laza,lógósok , persze azok is tudnak jól kinézni,de akkor jól kell választani. Miért? Lehet hogy ti bunkóságnak veszitek de szeretjük nézni a popsikat és a feszes testeket. De ahhoz olyan alak is kell.
2013. jún. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

Na itt a kulcsmondat: Olyan alak is kell. Néhány ember nagyon nem veszi észre magán, hogy semmi alakja, sőt nagyon sovány, és nem illik neki a szűk farmer, inkább bővebb fazon kéne.

A kérdező egyébként nem arra gondolt, hogy a pasik viselni szeretik-e a szűk farmert? Mert mostanában nagyon divatos lett, de őszintén szólva szerintem nem áll jól egyetlen pasinak sem..

19/L

2013. jún. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Ácsi, honnan veszitek, hogy a kérdező arra gondolt, hogy lányokon szeretik-e? :D
2013. jún. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Én nagyon szeretem! Jó alakú csajokon is, és magamon is! :) Azért szeretem, mert szépen kiadja az alakot, nem fúj alá a szél, kényelmes, fiatalos viselet, és nekem nagyon jól áll. :) Meg divatos is. :)

28F

2013. jún. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!