Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szóbeli nyelvvizsgára illik/ke...

Szóbeli nyelvvizsgára illik/kell kiöltözni? Ha igen mennyire? L/18

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Kiöltözni manapság már mindenkinek mást jelent.

De igen, illik kultúráltan megjelenni, mert azzal a saját eredményeden is segíthetsz. Ha látják hogy megtiszteled őket egy csinos öltözékkel, biztosan másképp viszonyulnak, mintha odaállítasz farmerban, sportcipőben.

2013. jún. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én egy sötétszürke fényes anyagú nadrágot és egy fehér szatén blúzt vettem fel szóbelire egy fekete szegecses balerina cipővel. de egyik osztálytársam úgy jött be, hogy felvett egy elegáns zöld ruhát fekete blézerrel.
2013. jún. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy fekete vagy sötét alsó + valami blúz pont jó. Ilyenkor jobb egy kicsit eminens benyomást nyújtani a vizsgáztatók előtt :)

Mindenképpen illik kiöltözni.

2013. jún. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Annak idején mi úgy mentünk, ahogy ballagtunk. Fekete szoknya, fehér blúz, fekete mellény. Szerintem alap, hogy csinosan, elegánsan megy az ember, inkább az írásbelin volt, hogy többen kicsit lazábban öltöztek fel.
2013. jún. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!