Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Deichmanos gyerekcipőt visszac...

Deichmanos gyerekcipőt visszacserélik, megjavítják?

Figyelt kérdés
1 hónapja vettünk kisfiamnak egy kiscipőt, és mára úgy néz ki, mintha több éves lenne kb. A fila feliratok lógnak, a talpánál a ragasztás, azaz a ragasztó nyúlik kifelé, és az orra is lekopott, holott kisfiam nem motorozik, bicózik benne, csak sétál. (Tényleg vigyáztunk rá!) Azt is csak boltba menet, mert szép cipőnek szántuk. A kérdésem tehát az, hogy szerintetek érdemes vissza vinni? kezdenek vele valamit?

2013. jún. 4. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:

szia,deichmann ba vetted?vagy vmi kisüzlet?

vidd vissza mindenképp,nekem 3 honap utan kicsereltek a lanyomét.

2013. jún. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, a deichman-ban vettem. Nálatok mi volt a baja a cipellőnek?
2013. jún. 4. 10:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Legtöbb esetben a Deichmanba kicserélik, vagy levásárolhatod az árát. Ha nagyon elnyűtt akkor mondhatják, hogy nem rendeltetésszerűen lett használva, de az üzleteik nagy részében nem szoktak problémázni.
2013. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A lányom cipőjének az orra lekopott és kilyukadt, 1,5 hónap alatt. Az volt a válasz hogy az amikor motorozik és így koptatja nem ok a garanciára. 4000 Ft volt. Kuka.
2013. jún. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves 4 válaszolo

Ha motorozás miatt kopott el az orra a cipönek az bizony nem rendeltetésszerü használat ,kislányom ilyet tett szintén egy deicmanos cipöjével le motorozta de én nem akartam vissza vini pont azért mert nem rendeltetés szerint használta .

2013. júl. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezö

Vidd vissza nyugodtan csak blokk és jótálási jegy legyen veletek esetleg a cipö doboza .

2013. júl. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem motorozott a cipőben a lányom de az orra volt kopott cipőnek lyukas. Egyszerűen játszott benne játszótéren..... Akkor is azt gondolom, hogy egy többezres cipő ne 1 hónapot bírjon ki. Egy gyerekcipő sokkal nagyobb igénybevételnek van kitéve és lehetetlen hogy a gyerek ne nyúzza azt a cipőt, ezért azt gondolom hogy ha a cipő 1 hónapot bír ki akkor igenis jár rá a garancia.
2013. júl. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Blokkal együtt visszaveszik. Én egy 24000 Ft-os /szintén fila/ cipővel jártam hasonlóképp. Elmentem benne túrázni 1 hétre, és lement az orráról a ragasztás, kilyukadt a talpa. És visszavittem, és közölték, hogy nem rendeltetés szerűen használtam. De én nem hagytam annyiba, mondtam , hogy 24000 Ft-os cipőt csak nem fogok kidobni, mellesleg, hogy 1 hetet használtam..addig ment a huza-vona, míg végül elvitték, és megcsinálták.
2013. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az én Fila cipőm is tönkrement 2 hónap alatt. Nekünk szó nélkül visszavették és választottunk helyette egy másik fajtát. Mindenképpen vidd vissza!

15/l

2013. júl. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!