Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Emelt szintű érettségire...

Emelt szintű érettségire felvehetem ezt a szoknyát?

Figyelt kérdés

Fehér inggel. Vagy inkább a hagyomanyos fekete szoknya/nadrág?

Link: [link]


2013. jún. 4. 16:02
 1/9 anonim válasza:
43%
Persze, öcsém is ilyenbe ment érettségizni.
2013. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Öcséd?
2013. jún. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne, túl rövid.
2013. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 pinkpancser ***** válasza:
Ha az érettségi emelt szintű, akkor csak emelt szoknya a jó. Legalábbis ha van benne látnivaló ;)
2013. jún. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

UGYANILYEN SZOKNYÁM VAN!!!!!!!!!!!!!!!!:D

egyébként szerintem inkább a hagyományos fekete szoknya+fehér blúz

2013. jún. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Maradj inkább a feketénél, némelyik tanárnak nagyon szívügye az ünneplő, tiszteletlenségnek tartják ha valaki nem hagyományos öltözetben jelenik meg. Nehogy ezen múljon a jó jegy.
2013. jún. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
47%
persze ha nem számít hányast kapsz akkor nyugodtan :D Amúgy viccen kívül egy emelt szintű érettségin elvárják, hogy az emberek kulturáltan alkalomhoz megfelelően öltözködjenek, mivel aki emelt szintezik az valószínűleg a jövőben majd az értelmiségi társadalomhoz fog tartozni :)
2013. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem inkább ne vedd fel, tényleg sok tanárnak fontos, hogy miben jelenik meg a diák, inkább maradj a hagyomásnyi fekete szoknyánál, mondjuk a szoknya hosszával szerintem nincs gond, csak hát a minta.
2013. jún. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem ezt fogom felhúzni, hanem egy ilyen stílusú/hosszúságú fekete szoknyát!
2013. jún. 4. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!