Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ennek a ruhadarabnak mi...

Ennek a ruhadarabnak mi értelme? És mi a magyar neve? Cicaruha?

Figyelt kérdés

[link]


Lehet ilyet kapni valahol olcsóbban (galaxy-set)? Igazából szeretnék egyet, csak nemtudom, nem kényelmetlen? Hogyan megy az ember el egy ilyenben pl. wcre? xD

Vagy ez mire jó tulajdonképpen? :D


2013. jún. 4. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Max alsóruha, képzeld el rajta egy lenge nyári ruhát, lehet érdekes és nem lenne olyan gáz :) amúgy fogalmam sincs mire jó :)
2013. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
:O Szerintem inkább hanyagold a témát, ez borzalmas! Még a legjobb alakon is hülyén mutat, az utcán szerintem mindenki döbbenten nézne rád, nem egy megszokott látvány. Ráadásul a galaxy-minta is már eléggé kiment a divatból.
2013. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

természetesen én is úgy gondoltam, hogy veszek rá vmit :)

így azért tényleg vicces lenne :D bár nemtom, ha ez alapból se utcai használatra van tervezve, akkor mindegy?

2013. jún. 4. 17:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menő de nem utcára,max valami buliba.
2013. jún. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem buliba simán jó..felveszel rá egy bőrdzsekit, vagy egy laza pólót
2013. jún. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a kérdésed és a kommented valahogy ütik egymást XD amúgy ez olyan, mint egy szörfruha, csak ujjatlanban :D
2013. jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sztem szexi :D

De csajok, csak egy kérdésem lenne: ebben h mentek ki pisilni? :DDDD


18/F

2013. jún. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy nagyon nyári overall. :D

Pisilni meg kivetkőzöl magadból teljesen. :D Utcára idiótán néz ki, praktikusnak nem praktikus, otthonra meg van ennek lengébb változata (azt szokták inkább cicaruhának hívni felénk, ilyen, csak kicsit lyukacsosabb és szexshopból van XD).

2013. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!