Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak, ha vettünk még...

Mit csináljak, ha vettünk még télen egy bokacsizmát, és kellemetlen szaga van?

Figyelt kérdés

Télen vettünk egy normál csizmát, meg egy bokacsizmát. Nem éreztem, hogy a bokacsizmának lett volna bármilyen szaga. Majd elkezdtem hordani. Egyszer, ahogy haza jöttem, éreztem egy kellemetlen szagot. A zoknimról jött(nem a lábam volt büdös). Bele szagoltam a bokacsizmába, és nem lábszaga volt, hanem ilyen erős "csípős" szaga. és ez többször előfordult. Nem is hordom azóta. Kitettem az ablakba szellőzni, de így se jön ki belőle. Fújtam már bele dezodort, úgy se. Nem lábszag. Nem olyan "büdös". Inkább kellemetlen, és ilyen csípősebb, erős szag. De nem lábszag, azt felismerem.

Ez mégis mi lehet? Olyan anyagból készülhetett? Vagy ez mi? Nem merem hordani így.


2013. jún. 4. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

olyan anyagból készült gondolom a talp része, belülről, ami dörzsölés hatására ilyen szagot ad ki.jártam én is így.

De nekem nem minden zoknival csinálta, csak ha mozgott benne a lábam.

van direkt erre való spré, dezodor helyett, az szag elfedő.

2013. jún. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Akkor kipróbálok egy ilyet. Már megijedtem, hogy ki fog kelleni dobnom, de szerencsére akkor van megoldás! :)

Az a baj, hogy én hiába próbálnám ki egyelőre más zoknival, mert alapból büdös szag van benne, és átveszi a zokni. De majd ha befújtam, kipróbálom!!! KÖSZÖNÖM:)

2013. jún. 4. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:
A szódabikarbóna elveszi a szagokat, azt szoktak cipőbe rakni. Egy próbát megér.
2013. jún. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!