Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon ciki ilyenkor bokacsizm...

Bratilla kérdése:

Nagyon ciki ilyenkor bokacsizmát húzni?

Figyelt kérdés
Holnapra 21° körüli időt mondtak, egy vékonyabb fekete bokacsizmámat szeretném felvenni, az esőben az nem ázik be. Vagy az ilyenkor már nagyon gáz? Elvégre mindjárt június...
2013. máj. 30. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát amilyen szeszélyes mostanában az időjárás, inkább ahhoz és nem az évszakhoz kell öltözni.
2013. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miért lenne gáz, úgy öltözködj ahogy neked kényelmes.Én is húztam a napokban pont egy hasonló bokacsizmát
2013. máj. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :) Csak félek, hogy a suliban, meg az utcán nagyon feltűnú lenne, meg megszólnának.
2013. máj. 30. 21:34
 4/7 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, neked is köszönöm :)
2013. máj. 30. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ma is azt húztam :) szerintem nyugodtan felveheted :)
2013. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan húzd fel. A minap én is a téli cipőmben mentem el itthonról, mert csak az volt jó rám. Hiába van mindjárt június, nincs olyan idő. Ezzel az erővel a márciusi hóban szandált húzhattunk volna:)
2013. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ma én is abban voltam, szerintem nem gáz:)
2013. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!