Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bon Prix-ból szeretnék rendeln...

Bon Prix-ból szeretnék rendelni egyrészes fürdőruhát de nem tudom milyen méretet rendeljek. Úgy van a méretezés mint mondjuk egy nadrágnál?

Figyelt kérdés

Nem rég rendeltem egy 54-es farmert tőlük és nagy lett kb 2 mérettel. Alakformáló fürdőrucit néztem ki és szeretném ha kicsit összetartana, szóval inkább feszesebb legyen és ne lötyögjön. Csak 2 méret van a kiszemeltből, 54-es és 52-es. Most akkor melyiket rendeljem?


Erről lenne szó:

[link]


2013. jún. 7. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
a bonprixes cuccok tapasztalatom szerint mindíg egy mérettel nagyobbak szoktak lenni a megszokott méretemnél, kivéve a fehérneműk azoknak a kosármérete jó szokott lenni a táblázat szerint. Én a kisebbet rendelném ha amúgy 54-es kellene. persze az ilyen fazonoknál figyelni kell a melléretre is nehogy ott meg kicsi legyen..
2013. jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi. De a farmer 54-es volt és 2 mérettel kisebbet is rendelhettem volna simán. Attól félek hogy az 52-es fürdőruha nem lesz olyan passzos.
2013. jún. 7. 15:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és a katalógusban amit most küldtek abban ez a fürdőruha mindenféle méretben van, viszont neten csak ez a 2. Melyiknek higgyek?
2013. jún. 7. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!