Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet az, hogy két Angex...

Hogy lehet az, hogy két Angex üzletbe szoktam menni, az egyik drágább, a másik pedig pár száz forintos?

Figyelt kérdés
Az egyik üzletben egy pulóver kb 2000 ft a másikban 6-800,de igazából a ruhák minősége kb ugyan az,az olcsóbbal sincs baj.Akkor milyen alapon van ez? N22

2013. jún. 8. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg a marka miatt?? De lehet, hogy a dragabb bolt berleti dija is nagyobb, mert mondjuk egy Plazaban van, vagy valami kozpontibb helyen. Peldaul itt Debrecenben a rendes Tesconal sokkal dragabb sok minden a kozpontban levo kis Tescoban, hiszen azt is meg kell fizetni, hogy hol van a bolt. Lehet, hogy a turinal is hasonlo a helyzet.:-)
2013. jún. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazon üzleten belül is vannak csodálkozásra méltó árazások. Kedvencem a Renoválás turi egy szép trendi új(szerű) ruha 1500 Ft, és egy másik szerintem csúnya cucc 2500 Ft :) Márha mindkettőnél a tipikus angol márka.... :)

Szerintem az árazó ízlését is tükrözik az árak :)

2013. jún. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaz lehet, amit az utolsó mond, hogy az árazó ízlése is benne van.

Én Hádával jártam úgy, hogy egy inget vettem kilósan pár száz forintért, aztán egy másik Hádában darabáron köszönt vissza 1500-ért. Tök ugyanaz az ing volt, és nem volt hibás egyik sem. Nem értem, az egyik miért került a darabosba, a másik meg a kilósba.

2013. jún. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!