Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A rockerek milyen ruhákat...

A rockerek milyen ruhákat szoktak hordani?

Figyelt kérdés
Mindenkitől mást hallok, ezért gondolom megkérdezem itt is.

2013. jún. 9. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem elvárás,hogy minden rocker acélbetkós,szimatszatyor,zenekarospóló.

Ők is azt hordanak amit szeretnek és ami tetszik nekik. Általánosságban minden rocker inkább sötéttebb cuccokat szereti.

2013. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Még a sötét sem "elvárás".
2013. jún. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én általában egy zenekaros pólót hordok farmert vagy térdnadrágot és sport cipőt!
2013. jún. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 980316 válasza:
Én is rocker vagyok, méghozzá a sötét lelkű fajtából, én általában feketét hordok, és kerülöm az ilyen 'dresszeket', illetve csili-vili cuccokat.
2013. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én acélbetétes bakancsban, valamikor farmer valamikor terepmintás nadrágban és valami sötétebb pólóban szoktam járni. Na meg persze ha olyan az idő akkor fekete bőrkabát. Nyáron persze az acélbetétest leteszem mert elég meleg.. akkor valami sima torna cipő vagy valami hasonló. Vagy most épp beszereztem egy honvédségi cipőt és abban (a cipő ilyen járkáló árusoktól van fene se tudja hol vettem már :D Jah és málhát hordok.
2015. ápr. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!