Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gothok, rockerek! Csináltok...

Gothok, rockerek! Csináltok magatoknak ruhákat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy díszítetek önállóan kész ruhadarabokat, esetleg varrtok is magatoknak...? Én gothosabb vagyok, egy csomó ötletem van, amivel díszítenék pólókat, nacikat, csak nem tudom, kézzel mennyire lehet szépen varrni... ti kézzel csináljátok? Varrógépünk sajnos nincs. Mutathatnátok képeket, hogy milyen ruhákat gyártotok, senkit nem fogok koppintani, csak érdekel! :)
2011. aug. 14. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Varrni már tudok, anyagom van, ötleteim is, és nemsokára jön a varrógépem... : DDD De eddig csak különbözőféle anyagokból, csipkékből masnit kötöttem, és azokat felvarrtam kézzel egy egyszerű pólóra. Rohadt jól néz ki!:D
2011. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam.

Leginkább csuklópántokat nyakpántokat táskákat meg hasonlóakat.

Kézzel általában, meg lehet azt szépen csinálni csak türelem kell hozzá :)

2011. aug. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát egész ruhadarabokat varrni nem szoktam, de egy csomót átalakítok. Ma például egy bő együtteses pólómat csináltam meg, ilyen váll-lecsúszósra. Meg szaggatom a farmerjeim, varrok rájuk mintákat, ékszereket csinálok gyöngyökből. Meg ilyen egyszerűbb dolgokat. 15l
2011. aug. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zsigulee válasza:
100%
Nem mondanám magamat hard-rockernek,de én csak körülnézek,és mondjuk látok egy jó pólót,megveszem és otthon a többi ruhámmal eggyüt összerakom a ruháimat egyedi-rocker stílusba.
2011. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mamám öreg Lucznikján :) szinte minden ruhámon alakítok valamit, vagy kézzel kihímzem.
2011. dec. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én a térdzoknikból csinálok ujjatlan kesztyűűt :D
2012. szept. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
fekete csipkét varrok mindenre:3
2012. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!