Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15 és fél éves vagyok és elég...

15 és fél éves vagyok és elég vékony. Azonban a mellem 75 C-s. Alapból nehéz melltartót venni, hiszen a legtöbb boltban 80 astól van C-s. És még előnyösen hogy tudok öltözni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mit tehetnék, mert mindenki piszkál, hogy nagy a mellem és folyton bámulnak és cikis megjegyzésekkel illetnek. Minden fiú csak azért akar járni velem mert nagy a mellem. Nem tudom milyen ruhákkal tudnám optikailag kicsinyíteni. És milyen gyakorlatokkal tudom a mellizmomat erősíteni. Azon is gondolkoztam, hogy ha lesz elég pénzem és annyi idős leszek megcsináltatnám a mellem. kb B-sre. Talán így már kevésbé bántanának.

2013. jún. 10. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi idős vagy?
2013. jún. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A veled egykorú fiúk biztosan nagyon éretlenek, a veled egykorú lányokkal úgyszintén, akik ráadásul még féltékenyek is.

Én is vékony alkatú vagyok, nagy cicikkel, én is utáltam őket. Amikor aktív sportoló voltam rengeteget kellett futnom, akkor azért visszaszorult a méretük, azt talán kipróbálhatnád (a futás egyébként ki is kapcsol majd, jobb erőnlétben leszel, egyszerűen csak jobban érzed majd magad tőle. :) ).

Ahogy idősödsz rájössz majd, hogy ez nem átok, hanem áldás, szeretni fogod, és büszke leszel rájuk! :)


22L

2013. jún. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne akard műtétileg kicsiníteni, mert 5-10 éven belül nagyon bánni fogod!

Amúgy meg sajnos fel kell nőnőd, mármint meg kell tanulnod kezelni az ilyen helyzeteket, ahogy a nők általában. A fiúkat meg keményen le kell pattintani. Inkább tartsanak nyersnek, de ne hagyd magad. Öltözködésről meg annyit, hogy ne rakd ki a portékát, öltözz szolidan. Nem kell takargatni, sőt húzd ki magad, de ne vegyél mélyen dekoltált ruhákat.

2013. jún. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem a helyzeted. Nekem is nagy mellem van (70D), egyébként meg nem vagyok nagydarab.

A melltartóvásárlással nálam is gondok vannak, de már csak a kosárméretet nézem, a hátrészt beljebb tudom varrni, ha csak az a baj.

Hogy ki szól be, és ki bámul az utcán, azt már megtanultam figyelmen kívül hagyni.


19/L

2013. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

15 és fél vagyok. :) (1. kommentelő)

köszönöm a válaszokat és a biztatást.

2013. jún. 10. 19:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 70 D, reménytelen melltartót kapni rá.. megjegyzésekkel meg csak azért illetnek, mert tetszel nekik. :D
2013. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Szia! :) Én is pont ugyan ebben a helyzetben járok, szóval megosztom veled a tapasztalataim, hátha segít! Nálam ez a "mellekért való piszkálás" már 10 éves koromban elkezdődött (korán érő voltam), és nagyon bántott a dolog, de hidd el, ha sikerül elhatározni magad, hogy nem adsz mások véleményére és elfogadod magad, a világ olyan lesz mintha 360°-ot fordult volna. Ehhez sajnos, évekre volt szükségem nekem is (de kitartóan sokszor mondogasd magadnak hogy jól nézek ki, és aki emiatt piszkál bek*phatja.) Ruhák terén, azt ajánlom, hogy a nyaknál kivágott darabokat és a garbókat kerüld, ha éppen dekoltázs felett van az ideális, de néha ne szégyelld megmutatni azt amid van, és igenis legyél rá büszke hogy ilyen cicikkel áldott meg a teremtő!:) Tudod hány nő ölne ilyenekért? A mellizom erősítésére egy gyakorlat, ha egymással szemben felrakod a kezed a mellkasod előtt,úgy hogy a könyökeid vízszintbe legyenek, és a tenyereidet "összekulcsolod", majd nagyon erősen nyomd egymásnak őket, aztán lazíts. Olyan 10-20x ismételd. És még tipp, hogy a sportoláshoz remek a sportmelltartó, a tesiórákat is sokban megkönnyíti (melltartó fölé is felhúzhatod, a biztosabb tartásért). Remélem segítettem valamit, és tényleg ne utáld ezért a tested!:)

16 L.

2013. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!