Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti ha elmentek víz közelbe...

Ti ha elmentek víz közelbe nyaralni szoktatok ott mezítláb járkálni?

Figyelt kérdés
Ha elmentek nyaralni például Horvátországba, Görögországba vagy más tengerparti helyre vagy akár csak a Balatonra, akkor szoktatok mezítláb járkálni? Ha igen hol? Csak a strandon vagy úton a strandig, esetleg úgy mentek boltba is meg a városba sétálni?

2013. jún. 12. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Balcsinál. A strandon, de kulturáltabb helyen a sétálón is.
2013. jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Balatonon nem, az olyan mint egy szennyvíztelep. Tengerparton csak homokban nem hordok papucsot, minden más esetben igen, kitudja milyen kórokozókat lehet összeszedni.
2013. jún. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kösz a választ :) még annyi, hogy ha esetleg van valami jó élményetek ezzel kapcsolatban azt meséljétek el :)
2013. jún. 12. 11:43
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ember nyáron ahol csak lehet, mezitláb mászkál, mert kényelmes és egészséges is. Balatonnál persze.
2013. jún. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy jó élmény? Mezitláb járni jó élmény. De lehet kellemetlen, ha még érzékeny a talpad és szúrós köveken, vagy forró sínen, aszfalton mész. De ki lehet bírni.
2013. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
szeretek nyáron forroságban aszfalton sétálni
2013. jún. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
én horvátban is papucsot viseltem (még a tengerben is, bár ott úszócipőt).
2013. jún. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én gyerekkorban egészen addig mászkáltam mezítláb akár még a főút mellett is, míg el nem vágta egy vaslemez a lábamat ami a földből állt ki, és persze a fűtől nem láttam

Dőlt a vér belőle, tetanusz, stb varrták is

Na azóta kb párszor voltam ilyen fürdős helyeken, mindig cipőt húzok mert elég volt, szenvedni másfél hónapig a sebbel

20/F

2013. jún. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én csak akkor megyek mezítláb, ha már nagyon feltörte a lábam a lábbelim. Fűben ha le van vágva azért nem megyek, mert bök, ha hosszú, akkor lehetnek benne olyan meglepetések, mint kutyaszar vagy darázs, méhecske. Aszfalton se szeretek járni, mert tiszta retek leszek tőle. Max gyepes strandon megyek mezítláb.
2013. jún. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én izraelben laktam 3 évig. Mikor kiköltöztünk hülyének tartottam az embereket, hogy mezitláb járnak mindenhová. Aztán én is rájöttem, hogy ez nem is hülyeség és egész nyáron cipőt se hordtam. Egy idő után úgy megkeményedik a talpad, hogy ha rálépsz egy üvegszilánkra meg se érzed. Bár ez ott megszokott.. :)
2013. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!