Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ilyen top alá kell melltart...

Az ilyen top alá kell melltartó? Vagy mi kell?

Figyelt kérdés
A bershkában néztem egy ilyet magamnak csak nem tudom hogy tartaná e rendesen a mellem vagy lecsúszna. [link] vagy mitől áll így a melle?

2013. jún. 15. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Ilyet fel ne vegyél utcára. Max strandra...
2013. jún. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés:DD de ez egy body ezt valami alá kell ami esetleg átlátszik:)
2013. jún. 15. 11:57
 3/9 anonim ***** válasza:
ha ez azért van, hogy pántnélküli ruha alá ne rendes melltartót vegyél fel akkor értelemszerűen nem kell ez alá melltartó, mert ez maga is az-.-
2013. jún. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen? és szivacsos? vagy merevítős? mert az akkor se szép ha lötyög benne a melled és nincs tartása!
2013. jún. 15. 12:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha van pánt nélküli / levehető pántos melltartód, akkor azt esetleg felvehet alá. Egyébként én sem gondolom, hogy akkor probléma lenne, ha nem vennél fel alá semmit :) Bár az tény, hogyha valaki ilyen ruhában szembe jönne velem az utcán, akkor meg lenne róla a véleményem, de ha tényleg lapos hasad van, akkor örülj neki, és használd ki! ;)
2013. jún. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem egészen értem hogy mit akarsz ezzel. Mint mondtam, ha pánt nélküli ruha alá akarod akkor nem kell alá semmit venni. ha mint 'pólóként' hordanád akkor meg rácsatolható 'nejlon' pántot tegyél rá
2013. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ennyi erővel bikiniben is lehetne járkálni az utcán, nem?
2013. jún. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem lehet felfogni hogy ez egy top amit egy átlátszó fölső alá kell felvenni?
2013. jún. 18. 23:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztosan jó képet mellékeltél? Mert ez nem top, hanem melltartó. A szoknya szép. E fölé a melltartó fölé én nem vennék fel átlátszót, max. egy rövid pólót/blúzt. Otthon, barátod előtt pedig nyugodtan hordhatod így is. :)
2013. jún. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!