Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok barátkoznátok egy...

Lányok barátkoznátok egy olyan pasival aki nőnek érzi magát? Intelligens vagyok, és csakis normális válaszokra vagyok kíváncsi!

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Barátkozni persze. Ha értelmes, humoros, szerethető, akkor pont úgy barátkozok vele, mint bárki mással. A melegekkel sincs bajom, velük is barátkozom. Bár általában mindez később derül ki, és persze akkor nem riaszt el.


Aztán nyilván meg is maradna barátkozás szintjén.

2013. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Hát,ez sokmindentől függ. Például hány éves,milyen a külseje,viselkedése stb.. ha egy ilyen barátság alakul ki, az valószínűleg alaposabb ismeretség után történik. Anyukámnak volt egy ilyen ismerőse, ő meg is műttette magát és szinte med sem lehetett mondani hogy nem lány. Nem biztos hogy rossz egy ilyen ismeretség, például tök bulis lehet egy
2013. jún. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Nekem vannak meleg barátaim, bár tudom, hogy nem ugyanaz a kategória, de engem nem riaszt el az ilyen, általában ezek a "más" emberek sokkal normálisabbak, többet lehet velük hülyéskedni...stb


20/l

2013. jún. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocsesz, fele lemaradt, szóval bulis lehet együtt vásárolni, sminkelni, pasiügyeket megbeszélni..
2013. jún. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Szivesen barátkoznék! Ahogy az előttem lévők is irták (bár nem egy kategória) vannak meleg barátaim és nagyon tisztelem őket az életfelfogásuk miatt. Szerintem, az ilyen emberek sokkal nyitottabbak, máshogy látják a világot és sokkal érzékenyebbek.
2013. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze! :)
2013. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
igen.
2013. jún. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat csajok!:)
2013. jún. 16. 15:40
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem sem zavar, ha valaki "más", meleg ismerőseim is vannak, egyáltalán nem befolyásol, semmiben. Nyilván az más egy kicsit, de engem a legkevésbé se zavar és tényleg sokszor normálisabbak.


23/L

2013. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Teljesen igaz amit leírtatok.Sokkal érzékenyebb vagyok, de legalább emberségből jelesre vizsgáznék.:)
2013. jún. 16. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!