Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy nem találok egy normális szandált, ami nem túl csicsás és szép kényelmes? Más is van igy, vagy csak én?

Figyelt kérdés

már kb 2 honapja nézegetem , és probálo szandálokat, de eddig egyik se volt jó .Vagy szűk volt, vagy pedig nagy, de szélességre jó.Mindenhol voltam : deichmann, humanic, renó , sárkány center ,tesco , auchan és az összes többi cipőboltban de semmi , ráadásul. szerdán lesz az. évzáró ahova nincs cipőm. a balerinába már négy napja begörcsöl a nagylábujjam, igy abba nem mehetek . viszont volt egy szandál a deichmannban amit kb márciusba probáltam fel , de azota halogattam hogy megvegyem ..az jó lenne csak nagyon izzad a lábam és csúszkál benne a lábam .

bocsi hogy kicsit hosszú lett!

13/l



2013. jún. 15. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj privátba, hogy milyet szeretnél (stílus/szín/ár..) és küldök párat!:)
2013. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, mint te.

És múlt héten találtam egyet!!!!!!!!

A CCC-ben!!!!!!! És még drága sem volt (3500). :D

2013. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Húú én is végigpróbáltam a Deichmann meg a CCC majdnem teljes kínálatát, és szörnyű.. Végül egy helyi cipőboltben vettem egy Tamaris meg egy Rieker szandit, mindkettő nagyon kényelmes. Évzáróra nincs valami szép ünneplős cipőd? Vagy a balerina volt az?
2013. jún. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) ! balerina nem volt jó mert abba a nagylábujjam állandoan görcsbeállt.végül megvettem a deichmannba egy szandált..hát rossz vétel volt :/ elmenten benne évzárora , odafele birtam (nagynehezen) de csuszkált benne a lábam .hazafele már mezitláb jöttem haza :D most összesen 7 seb van a két lábamon.ugyhogy nem tom hogy egyátalán mégegyszer felveszem azt a cipőt .. am ezt vettem meg : [link]
2013. jún. 20. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!