Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Teremcipőben iskolában járni?...

Teremcipőben iskolában járni? (14l)

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, imádok focizni, szoktam is tudok is,

most ballagtam, elkerülök városba.

egy ismerősöm le cseszett hogy az nem falu mert itt még oké hogy teremcipőben járok de ott más lesz..mert hogy utcai cipőbe menjek mint pl a converse.. ami hát kicsit már elvan használva, lyukas is, megvan törve a talpa, szval szerintem még mindig egy szinten vannak, úgyis veszek addigra egy új teremcipőt.

szerintetek?


2013. jún. 17. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:

És "teremben" mit használsz?

Azt, amit kint összemocskolsz?

2013. jún. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem teremfocizni szoktam hanem füvön, de hát stoplisban még sem mehetek iskolába:s

2 cipőm van

2013. jún. 17. 10:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor sok logika tényleg nincs benne, hogy utcai mászkálós cipőnek miért pont teremcipőt veszel, aminek a talpa NEM betonon való mászkálásra lett kitalálva.


Lehet találni utcai cipőben is olyat, ami teremcipőre hasonlít.

2013. jún. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14 évsen te hova ballagtál? :O
2013. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es!


Hát hova? Általánosból el.

Hány éves vagy te, hogy ez kérdés?

2013. jún. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

azért kérdezem, mert ki tudja mikor hívnak focizni. mezitláb meg hát elég kellemetlen már tapasztaltam.:s(pl ha szandiba lennék)

meg a drága cipőimet sem akarom szétruhdosni, meg hát nem is arra valók.azokat akkor szoktam felvenni ha speciel tudom nem jön szóba foci, vagy hosszabb viselésre pl kirándulás

meg hát a teremcipőmbe ki-be tudok bújni nem úgy mint a converse be hogy akkor ráhúzni a sarkamra , igazgatni, kötögetni..

2013. jún. 17. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!