Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj van velem, hogy ezt csinalom?

Baj van velem, hogy ezt csinalom?

Figyelt kérdés
Van 2 csaj, aki szerint en irigy vagyok rajuk, es mivel gyakran talalkozok veluk, direkt mindig mas ruha van rajtam, minden masodik alkalommal mas cipo, mindig mas ekszerek... Ez ciki?
2013. jún. 17. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem!:) Miért lenne baj? Gondolom csak fontosak neked, és adsz a véleményükre, ezért mindig jól akarsz kinézni, és mutatni, hogy sok cuccod van, ami azért van, hogy váltogassad!:) Én is ezt csinálom, nincs ezzel semmi baj, csak nekik lehet egy idő után kellemetlen, hogy te mindig másban vagy, nekik meg esetleg nem telik ennyi ruhára. Semmiféleképpen nem ciki, csak azért nézd meg, hogy nem kellemetlen-e így neked, mert nekem van ilyen barátnőm, akivel emiatt nem tartom a kapcsoltot, mert nem éreztük egyenlőnek magunkat, és az egyikőnk mindig feszengett!
2013. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy csöppet, főleg ha amúgy nem vagy ilyen. Szerintem ne foglalkozz velük, nyilván ismered őket, köszönj nekik, néha beszélgess (normálisan) velük, amúgy hanyagold őket.


De az se mindegy,hogy miért találták ki,hogy irigykedsz? Hogyan és miért jutottak erre a következtetésre?

2013. jún. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Soha nem is beszelgettem veluk, mert mindig megbamulnak/megbamultak, volt pelda ra, hogy egy ilyen barnas bornadrag volt rajtam, lattam, ahogy megbamulnak, aztan elkezdtek engem beszelni. Szoval nem tudom, hogy hogy jutottak arra a kovetkeztetesre, hogy irigy vagyok rajuk :)))
2013. jún. 18. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!