Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a ruha államvizsgára?...

Ez a ruha államvizsgára? Előreláthatólag jó meleg lesz. Most csütörtökön.

Figyelt kérdés

[link]


Akármilyen kritikát elfogadok megfelelő stílusban. Szoknyám nincsen, hosszú nadrág a másik opció, meg ez a rövid. Nem illetlenség?


köszönöm!



2013. jún. 18. 15:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát,szerintem nem illik hozzá..pláne államvizsgára. Vidd magaddal, vizsgázz le hosszúban,aztán vedd át utána már nem érdekes.Valóban 40 fokot mondanak,mindenképp vigyél rövidet.
2013. jún. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább a hosszú nadrág.
2013. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nem hiszem...
2013. jún. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszed h ok államvizsgára, vagy nem hiszed h illetlenség? :)
2013. jún. 18. 16:21
 5/17 A kérdező kommentje:
Oké, alternatív megoldás lesz valószínűleg. Köszi a válaszokat! :)
2013. jún. 18. 16:38
 6/17 anonim ***** válasza:

Térdnél rövidebb dolgot nem illik. Nem tudom, milyen szakra jársz, milyen iskolába, de nálunk sokan megjegyzik az ilyesmit. Egy ilyen hacukában még egy szimpla vizsgán is kapnál megjegyzést nálunk, hogy nem strandra jöttél. :D

Sőt, még zakót/blézert is fel kell venni, ott úgyis leveheted, már ha nem kaptatok engedményt a dresscode alól (tesóm is most megy a héten, ők kaptak mailt, hogy nem kell zakó).

Szerintem vagy szerezz egy térdig érő, csinos szoknyát, vagy marad a hosszú naci, átöltözéssel. :S De inkább ne azzal kezdd, hogy beszól valaki a bizottságból, hogy miért így öltöztél.

2013. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Térdnél rövidebbet nem szokás ilyen helyekre.


Ha államvizsgáznék én tuti kínosan érezném magam ilyen gatyában.

Mi most érettségizünk de nekünk is azt mondták, hogy NE rövid szoknyát csináltassunk mert tanárúrék előtt nagyon kellemetlen lesz. Szerintem a gatyával is ez a helyzet.

2013. jún. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem illik. Vegyél inkább fekete szoknyát, az legalább szellőzik, és elegánsabb is.
2013. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez a gatya még utcára is förtelmes, nemhogy vizsgára. Teljesen nőietlen lenne. 22/f
2013. jún. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

kaptam kolcson szoknyat, koszonom a valaszokat. Azert szerintem utcara nem fortelmes... ugyanekkora szoknya sem lenne jobb utcara ekkora melegben mert abbol meg kint van mindenem... millio no hord rovid nadragot...

telorol voltam azert nincs ekezet. udv

2013. jún. 19. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!