Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Napszemüveget szeretnék...

Napszemüveget szeretnék venni, de nem tudom milyen márkájú legyen. Tippeket tudtok adni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 19. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Rudy Project,eseleg Polaroid.Bár az előbbi jobb,de drágabb.
2013. jún. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha drágább, márkás darabra ruháznál be, akkor egyszerűen menj el egy optikai boltba és nézz körül. Ott árulnak ilyeneket. (örök klasszikusként ajánlom a Ray Ban-t)

Ha olcsóbb is jó, akkor gyakorlatilag akárhol vehetsz. Elvileg a népszerű butikokban már megbízható a minőségük is. (H&M, Zara, Bershka, Pull&Bear, satöbbi, satöbbi, átlagos boltok. Vagy bizsu boltban is nézhetsz, de ott kevés a férfi.)

2013. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, a Police típusról mi a véleményetek?
2013. jún. 20. 13:30
 4/8 A kérdező kommentje:
Voltam szétnézni itt-ott szemcsi ügyben de valahol igen el vannak szálva az árakkal, egy Nike szemcsi baromi sokba kerül, nem értem miért.
2013. jún. 24. 09:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Rátaláltam egy jó áron egy Nike -ra vélemény? [link]
2013. júl. 1. 18:07
 6/8 csicsibaba válasza:

Hát nekem ez a Nike amit mutattál nem igazán tetszetős, viszont ez már annál inkább: [link]

Többek között a stílusa és formája miatt tök jó szerintem, és ahogy elnézem bármilyen színben választható. Az ára is megfelelő, ez pont az a kategória, amit még kiadnék egy szemüvegért, viszont ennél többet már nem igazán.

2013. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazság szerint én az ilyen típusú szemüvegekért nem rajongok, de gondolom nő vagy, így ez a stílus a te ízlésedet tükrözi. Erről a szemüvegről mit gondolsz, jól állna a barátodnak? [link]
2013. júl. 11. 10:49
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem, ha visszatérnénk a női változathoz, úgy látom mostanság ezek a stílusú napszemüvegek vannak divatba a lányoknál: [link] Erről neked mi a véleményed csicsibaba?
2013. júl. 11. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!