Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen napszemüveget éri meg...

Milyen napszemüveget éri meg venni? Ami nem a nagyon drága kategória, de nem is gagyi.

Figyelt kérdés
A 3-4 ezer forintosak milyenek?
2013. máj. 25. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb, de viszonylag minőségi napszemüveg a Polaroid márkánál kezdődik. Akik nem akarnak sok pénzt szánni rá, de nem akarnak gagyit venni, azoknak a Polaroidot javasolják.

Ára 10.000-18.000Ft között mozog. Akcióban kapni 10.000Ft alatt.

Nem tudom ismered-e a brands.hu webáruházat. Mindig más márkájú termékek vannak akcióban.

Hétfőtől Mexx márkájú napszemüvegek lesznek. A múltkor is volt már, és akkor 20.000Ft-os szemüvegek voltak 10.000Ft-ért.

Csináltam egy képet:

[link]

Esetleg ha gondolod regisztrálj be, hátha lesz jó áron olyan darab, ami tetszik.

Szerintem most is 10.000Ft körül lesznek a szemüvegek. Ennél olcsóbban minőségit nem fogsz kapni.

2013. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Veszel egy napszemcsit a H&M-ben és kész.
2013. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!