Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi, rövid, farmer sztreccs...

Férfi, rövid, farmer sztreccs gatyát hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 20. 23:36
 1/3 anonim válasza:
100%
ne keress olyat. kérlek
2013. jún. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nemrég kínaiban vettem egy szűk, testhezálló fazonú slim fit farmer rövidgatyát. Nagyon tetszik, pár apró ránc van csak itt-ott, de alapvetően mindenütt rám simul. Viszont sajnos nem sztreccses anyagú, pedig és is olyant szerettem volna, de sajnos sehol nem találtam.


Esetleg készíteni lehetne egy feszülős sztreccses csőgatyából, nekem is így készült az egyik rövid sztreccs farmersortom. Nem tudom miért, de sajnos fiúknak nem nagyon készítenek sztreccses rövidgatákat, csőgatyából is alig van olyan, ami sztreccses anyagú, pedig ezeknél a szűk feszülős gatyáknál sokkal kényelmesebb, ha enged az anyag, és jobban is néznek ki. :)

2013. jún. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem készítenek, mert röhejesen néznek ki a férfiakon!
2013. júl. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!