Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szolnokon hol lehet ilyen...

Szolnokon hol lehet ilyen pólót/blúzt szerezni?

Figyelt kérdés

Olyat keresek amin ilyen népi motívumok vannak hímezve.


Ilyesmi: [link]


Nem feltétlen ilyenre gondolok csak hasonlóra. /és most a hímzésen van a hangsúly/



2013. jún. 23. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nagymamám megcsinálja neked.

am szerintem ez ultragáz, a magyar népművészet totális elkorcsosítása, zanzásítása, és tömeggyártmánnyá tétele.

2013. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor a Cosmos city-ben láttam ilyesmi felsőt.


Egyébként osztom az első véleményét.

2013. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egyébként mikor divat lett én nekem már az előtt is nagyon tetszett.


Világ életemben tetszettek az ilyen dolgok. /népzenék stb/ Tehát kb 14 évvel azelőtt már tetszettek ezek a dolgok mielőtt divat lett. /most vagyok 18/ És most nem teljesen a pólót keresem hanem inkább azt a vékony anyagút amit legtöbbször az ilyen szélsőjobbosokon szoktam látni. /nálunk ahol élek ott tényleg azok rohangálnak csak benne a mindennapokban/


De azért köszi mindkettőtöknek.

2013. jún. 23. 12:07
 4/6 anonim ***** válasza:
nem a divatról meg a tetszés-nem tetszésről beszéltünk...de a te dolgod,természetesen.
2013. jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De az tette ezt vele...
2013. jún. 23. 13:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Invázió, ha van ott olyan. Vagy Cosmos. Hihetetlen, hogy kínai már ez is! Ja, meg az Auchanban is láttam már, valami Coctail a márkája. De inkább ráhímzem magamnak, az sokkal szebb és egyedibb!
2013. jún. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!