Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 19 évesen mennyire ciki, hogy...

19 évesen mennyire ciki, hogy nem tudok magassarkúban menni?

Figyelt kérdés
Van persze,de csak néha-néha hordom, eseményeken ha meg kell jelenni szépen, de úgy tipegek benne és hülyén nézek ki!Általában lapos talpút hordok, ez lehet a gond.Hogy tanuljak meg járni benne?Ti hogy tanultatok meg?
2009. okt. 13. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
dehogy ciki! gyakorolj otthon:) járkálj sokat benne, amíg hozzá nem szoksz
2009. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 éven át bakancsot hordtam, aztán szalagavatóra vettem egy tűsarkú cipőt, mert ugye kellett a keringőruhához. Paráztam, hogy hogy fogok benne járni, aztán elsőre felvettem egy táncpróbára, és végigtáncoltam benne. Nincs benne semmi ördöngösség, nem olyan bonyolult, mint amilyennek tűnik.
2009. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem ciki, én 25 vagyok de csak botladozom magassarkúban, és nekem hiába mondják hogy meg lehet tanulni mert egyszerűen nem megy. Persze biztos te nem vagy ennyire béna, csak gyakorolj sokat, más nem kell hozzá:)
2009. okt. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Apróbbakat lépsz, és közben figyelsz arra, hogy szép legyen a testtartásod. Ha egyszer ráérzel, utána már menni fog. Valószinűleg azért érzed úgy, hogy tipegsz, mert egyébként hosszúakat lépsz a lapos sarkúban. Minden nő nőiesebben néz ki magas sarkúban, attól még nem fest idiótán, lehet, hogy csak szokatlanul. Ha elhiszed, hogy te is hordhatsz magassarkút, és csinosabbnak látod magad benne, akkor az is leszel, habár szerintem nem kell magas sarok ahhoz, hogy egy nő csinos legyen.

És egyáltalán nem ciki, van még időd bőven!

2009. okt. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazad van, alapjáraton én nagyon hosszúakat lépek edzőcipőben!
2009. okt. 13. 20:49
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Én 22 vagyok és nem tudok menni magassarkúban, igaz fiú is vagyok és még nem is próbáltam... de nem érzem cikinek :D
2009. okt. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

szia!

én 16 vagyok és sokszor megjegyezték már hogy nagyon szépen megyek magssarkuban.

én ugy csináltam régebben hogy megvettem a magassarkut akár csizma akár papucs vagy bármi otthon járkáltam benne szinte egész nap,aztán már ment a tánc is :)

mostmár szinte csak azt hordok mert csinosabb :)

2009. okt. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

16vagyok, és nem az a nőies típusú lány... =)

amikor ballagásomon egy kb 5cm-es sarkú cipő volt rajtam, orraestem. ^^

nem érzem szégyennek, ha illik a stílusodhoz, otthon járkálj benne sokat!

2009. okt. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
egyébként én szalagavatón abban táncoltam...és érdekes,de a tán jobban megy magassarkúban,mint a séta :D
2009. okt. 14. 23:26
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
akkor menj az utcán tánclépéssel :D
2009. okt. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!