Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 173cm vagyok. Mindjárt itt a...

173cm vagyok. Mindjárt itt a keringő, és én magassarkúban magasabb leszek a páromnál! Mit tegyek? Nagyon ciki?

Figyelt kérdés
nagyon cikinek érzem :S Mit tehetnék? Ha képet csinálnak rólunk, nagyon feltűnő? :(
2010. jan. 9. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem ciki, én 178 vagyok különben, na ez már gázabb...

a keringőhöz lapossarkú cipőt vegyél , a ruhában úgysem látszik milyen cipő van raj

2010. jan. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hopp, szval itt a folytatás, nem látszik a cipő a ruha alatt, és a kosztümös bevonuláshoz lehet magassarkú, ott úgysem áll melletted a srác.
2010. jan. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De muszáj magassarkúban lenni. a tanár kérése..

Meg a ruha alatt tánc közben látszik :S

2010. jan. 9. 11:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond, hogy beverted a lábad vagy sebes és ezért nagyon fájna a magassarkú. Amúgy nálunk is többen táncoltak lapostalpúban és az is ugyanolyan szép volt. A tanár meg béna, ha ilyen alacsony srácot ad neked párnak. Sok sikert!
2010. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell hazudni, hogy beverted a lábad, nyugodtan mondd, hogy kellemetlen lenne neked magasabbnak lenni a párodnál. Én se fogok hordani az tuti szalagavatón a 182 cm-mel :D
2010. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne menj magas sarkúba ilyen egyszerű.
2010. jan. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem menj magassarkúba, nővérem szalagavatóján is csomó lányon olyan balettcipő volt, amit a deichmannban árulnak folyamatosan.
2010. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!