Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, férfiak! Hord valaki...

Fiúk, férfiak! Hord valaki közületek női ruhát? Többi lent.

Figyelt kérdés

Mindenféle szexuális szokástól mentesen kérdezem.

Szóval, ha hordotok, akkor mit? Milyen megfontolásból? Kényelmesebb? Jobb?



2013. jún. 27. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pics*nacit szoktam meg haspólót. Izmos segg+kockahasat miért ne mutogatnám? Na, meg a tangát is imádom.....
2013. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy skinny női nadrágot hordtam, mert fiúban nem találtam
2013. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is női skinny sztreccs csőfarmerokat hordok, mert ezek kényelmesebbek, mint a fiú gatyák, mivel enged annyit az anyag, amennyit kell, így szűkebb, feszülősebb fazont is fel tudok venni, mint fiú gatyából. :) Ugyanis fiúban alig lehet találni sztreccses anyagú csőgatyát sajnos.

Meg jobban is állnak, mert a sztreccses anyag szebben követi az alakot, és a seggemen sem lóg, hanem szépen ráfeszül. :)



Késő ősztől kora tavaszig szoktam még hordani 100-150 denes nejlonharisnyát is a nadrág alatt, mert sokat vagyok kint, és különben fáznék.

Azért nejlont hordok, mert:

- sokkal kellemesebb az anyaga a pamuttal szemben,

- sokkal csúszósabb is az anyaga, így a szűk csőgatyáim is könnyedén ráhúzhatóak,

- kellemesen melegít, bent mégsem izzadok bele,

- nem gyűrődik a nadrág alatt,

- sokkal jobban is néz ki, mint egy nagypapás jégeralsó, vagy pamutharisnya,

- fiatalos, divatos, és vagány viselet, barátnőm szerint is. :)

2013. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!