Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ki az közületek aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ki az közületek aki tiszta lelkiismerettel állíthatja, hogy soha sem csalta meg a párját, és nem is fogja?

Figyelt kérdés

Létezik ilyen? vagy mindnek fontosabb egy jó numera mint a "szerelme"?

Néha irigylem a lezbikusokat :)


2010. jún. 18. 16:15
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
25%
Nekem még nem volt alkalmam megcsalni senkit. :(
2010. jún. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hát, 5 perc alatt csak egy ilyen féligsem értékelhető válasz érkezett? :) Ezt vártam...
2010. jún. 18. 16:22
 3/26 anonim ***** válasza:
83%

Én soha nem tettem! És nem is állt szándékomban! Ő sem akart megcsalni, ezért szakított, hogy megcsalás nélkül dughasson másokkal is, mert 21 évesen csiki ha csak 2 volt:(((((((


Tanulság: így legyen az ember hűséges ezek után

2010. jún. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Utolsó, neked akkor örülök.

Jó lenne ha a pasikban is lenne annyi gerinc, hogy nem megcsalnak hanem szakítanak.

2010. jún. 18. 16:25
 5/26 anonim válasza:
100%

Én sose csaltam meg és nem is fogom megcsalni a barátnőmet, mert nagyon szeretem és nem ér meg annyit egy "numera", hogy elveszítsem.


19/F

2010. jún. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
nem, mert még nem volt senkim,de ha lenne akkor nem csalnám meg:D
2010. jún. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Hm.Én 28 vagyok és egyszer megcsaltam az egyik páromat.

De ez a fiúk vagy a lányok-e a hűtlenebbek témát inkább el kéne felejteni.Mert fel lehetne tenni fordítva is a kérdlést.Mert ugye kedves kérdező te sem gondolod komolyan h minden esetben csak a férfiak csalják a nőket és fordított esetben ilyen nincs.Mert akkor te még nagyon kislány lehetsz.

2010. jún. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Jelzem hogy én!!!


persze voltam már nyitott kapcsolatban, de az nem a szerelemről szólt és a hölgyeménnyel letisztáztuk, hogy nem monogám lesz a kapcs!


de egy úgymond "fix" párkapcsolatban kizárt, hogy megcsaljam partnerem, mert ha már másfelé tekintgetek, akkor ott baj van, és minél előbb be kell fejezni a kapcsolatot!


ENNYI ;)

2010. jún. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
én elmondhatom magamról, hiszen még párom sem volt, tipikus kocka vagyok, csak a gépek érdekelnek :DDD
2010. jún. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy a nők is csalják a párjukat, de a férfiak között már az a ritka, aki nem. És ezt a legtöbben teljesen normálisnak tartják. Te pl miért csaltad meg?
2010. jún. 18. 16:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!