Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnek ruhakat rendelni es...

Szeretnek ruhakat rendelni es eladni/tovabbadni. Persze legyen hasznom is belole. Mit gondoltok? Erdemes lenne? Kulfoldon elek.

Figyelt kérdés
a ruhakat az ebayrol rendelnem es facebookon arusitanam ill. az ismeroseimnek.

2013. jún. 28. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok olyat ismerek akinek ez már bejött. Próba szerencse:) Szerintem a Vaterás árusítás is jó!
2013. jún. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
szia. ebben én is gondolkodtam már, én is külföldön élek, ausztriában. még meg is érné, de sajnos a postának a költsége nagyon magas. de még én is nagyon gondolkodom, tupperware-s dolgokban gondolkodtam leginkább, mert magamnak már liciten olyan jó áron szereztem dolgokat. te melyik országban élsz. szerintem próbáld meg, én is ismerek olyat akinek bejött. én most épp terhes vagyok, augusztus elejére vagyok kiírva, de bele fogok vágni, amint kicsit visszarázódunk majd a szülés után, sőt a baba holmikat is el fogom adni, mert ez már a második. én is itt venném és otthon eladnám pl. jófogás és facebook. :)
2013. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
gorogben elek.csak nincs felesleges penzem arra ha netan elbuknek.meg nem tudom milyen a ruhak minosege amit az ebayen arulnak.
2013. szept. 27. 12:06
 4/8 A kérdező kommentje:
100 eurobol elkezdhetnem?mennyi ido mig elkuldik?elooszor rendeljem meg aztan arusitsam vagy tegyek fel a kepeket az fb/re es utanna aki amit rendel azt rendeljem meg?
2013. szept. 27. 12:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a legbiztosabb, ha felteszed a képeket (vannak olyan oldalak fbn, mint pl. a Boltkórosok -Add el vedd meg) és ha kérik, megrendeled. Csak kicsit hirdesd itt-ott, akár csinálhatsz fb oldalt is ennek, sok embert ismerek akiknek ez bejött.

Off: Görögországban hol laksz? :)))

2013. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
thessaloniki....de mennyi ido mire megerkezik?marmint az eby-rol?
2013. szept. 27. 15:44
 7/8 A kérdező kommentje:
*e bay
2013. szept. 27. 15:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Te csak közvetits :) A képeket felrakod. Ha valaki akar rendelni akkor azt neked fizeti az általad megszabott áron. Te megveszed az e-bayen és elutalod az e-bayes árat. A különbözet a Tied. Az e-bayes eladótól meg a vevő címére kéred a cuccot.

Ez amúgy 15-30 nap, úgy hirdesd ne legyen ebből reklamáció.

2013. okt. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!