Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez az összeállítás jó egy...

Ez az összeállítás jó egy állásinterjúra (irodai munka, pénzüggyel kapcsolatos)?

Figyelt kérdés

Ez a blúz kb a fenekem közepéig leér (már bocsánat hogy így fogalmaztam :)).

[link]


Ez a nadrág bézs színű, nem tudom mennyire látszik, és magas a dereka, és térd alá ér.

[link]


Ez lenne hozzá a cipő:

[link]


Jó ez az összeállítás állásinterjúra szerintetek? Vagy a bézs nadrág helyett van egy fekete térd alá érő szatén nadrágom még, ha az jobb. Ingem nincs, csak fehér, fekete fehérben meg nem akarok menni.


Ja és most végeztem a sulival úgyhogy első állásinterjú lesz. 20 éves vagyok, ha ez számít :)


Köszi a segítséget! :)



2013. jún. 29. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A Tescóba tökéletes árufeltöltőnek.

Vedd fel az inget. Menjél fekete fehérbe. Neked azt a benyomást kéne keltened, hogy komolyan gondolod az állásinterjút, és nemcsak beugrottál 2 vásárlás között hátha lesz itt meló.

2013. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a párosítás olyan igénytelen és ízléstelen, hogy be sem engednélek.

Ez nem egy blúz, egy egy vacak felső.

Mindenképpen a fehér inget venném fel, kivéve, ha nem akarom az állást, csak valamivel elütni az időmet.

2013. jún. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen pénzügyi tanácsadós-biztosítóstukmálós hülyeségre mész, oda még jó, mert kb. mindenkit felvesznek oda. De egy komolyabb munkára, ha ilyen igénytelen szerelésben mész, nemhogy szóra sem méltatnak, hanem még jól ki is röhögnek a hátad mögött. Illik elegánsan felöltözni. Utcára jó ez a szerkó, de azért ugye ezt te sem gondoltad komolyan, hogy ilyen utcai felsőben komolyan vennének? A fekete-fehérrel meg mi bajod? Ez egy dolog, hogy jáj, az neked nem tetszik, de inkább legyél olyanban, ami épp nem illik a hangulatodhoz, mint olyanban, ami nem való egy állásinterjúra. Ja, és ha komolyabb a hely, ott a halásznadrágokat sem feltétlen nézik jó szemmel.
2013. jún. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem anya erre azt mondaná,:

" jó lesz, ha azt akarod, hogy ne vegyenek fel."

2013. jún. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nem gondoltam, hogy ez ennyire rossz :O És a fekete szatén térd alá érő nadrág is rossz? Azért mert térd alá ér? Inkább menjek hosszúban? Mert szoknyám nincs (ami rám jönne :)), meg nem is áll rajtam jól mert felszedtem egy jópár kg-ot az utóbbi időben, és elég vaskosak a lábaim.

Akkor vagy a fehér ing lesz, vagy esetleg ha vennék a fekete nadrághoz egy színes inget, az is jó lenne? A színes alatt azt értem, hogy egyszínű, valami halvány pl. rózsaszín vagy világoskék/zöld vagy halvány sárga, ilyenekre gondoltam. Erről mi a véleményetek? :) Köszi hogy segítetek!

2013. jún. 29. 15:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Állásinterjúra általában így szokás menni:

[link]

[link]


De ugyanakkor valóban nem kell fekete-fehérbe menni, csak a színeket kell jól összekombinálni. Pl.

[link]

[link]



Én ajánlom, hogy ruházz be egy "buisness" ruhára, akár turkálóból is összeállíthatsz szettet, mert sok a jelentkező és neked jobb benyomást kell keltened, mint a "versenytársaidnak". Szerintem pár interjún végig kell menned, mire felvesznek valahová.

Komolyságot, megbízhatóságot, eleganciát kell sugároznod. Ez a minimum. És a kiegészítőkkel meg sugallhatod a fiatalságot, a rugalmasságot, vagy a kreativitást.

2013. jún. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is a választ! :)
2013. jún. 30. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!