Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hordanátok így? Szerintetek...

Ti hordanátok így? Szerintetek szexy? A minap vettem egy ilyen kendőt az e-bay-en, de nem tudom, nem öregít így.20/L

Figyelt kérdés
[link]

2013. jún. 30. 15:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem öregít, ha elegáns és nem túl divatjamúlt holmikkal párosítod. Sztem fejen hordva sem rosszak, pl. a 2. képen nagyon jól néz ki. De az 1. képen levő lánynak nagyon nem áll jól, úgy hordani csak néhány archoz lehet jól. A 2., 4., 5. képen levő sálhordási módok nagyon jók :).
2013. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Recepciósként dolgozom egy öt csillagos hotelben és nagyon sok vendég jön külföldről,és hát megdicsérték,hogy divatos,mégis visszafogott vagyok... :)

Eddig csak a vállamon vagy a nyakamra kötve hordtam,de szerettem volna kicsit változtatni az évszakokhoz mérten...

Mivel itt a nyár,kicsit kalózosra vagy grace kelly stílura gondoltam...


[link]


Ezt sikerült szereznem...Szeretem a rózsaszínt :D

2013. jún. 30. 22:14
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem öregít, de nekem nem tetszik. Én nem hordanám így, és nem szexi.
2013. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

a fejedre a szállodában bent ne tedd szerintem... bár ha jó ruhákkal veszed fel nagyon jól állhat...

ha van bretonod, akkor az elválasztásra tolva hárul masnira kötve lógni hagyva is nagyon nőcis lehet... vagy felkontyolva a hajadba fonva és oldalt kis csokorban végződve is jó ha elég hosszú a hajad...

2013. júl. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot!Utcán gondoltam a fejviseletet.Munkában szigorúan csak a nyaon,blúz alá tűrve...
2013. júl. 3. 12:16
 16/20 anonim ***** válasza:
Fúj.
2013. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

nekem a kalózos, nyakra kötött stílus tetszik :) az szexi :)


de téged szivesen megnéznélek egy képen, a kendővel, megmondanám, hogy áll :)


23/f

2013. aug. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ami a nyakukban lóg le, az nem szép, többi, első kép is, tetszik.
2013. aug. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Amúgy valaki aki írta,hogy fúj,az miért?

Párizsban,svájcban,USA-ban is láttam már így,pl. Alicia Keys,Madonna,stb.

Természetesen nagy melegben én se hordok ilyet,strandon esetleg,mellemen...Amúgy divat ez a kendő ruha is...

Pedig sok csajt látok hordani sálat! a nyakában vagy a hajában,fején...ezek szerint maradi vagyok :)

2013. aug. 15. 19:07
 20/20 anonim ***** válasza:
Én nem hordanám így, szerintem nem szexi, de nem öregít, ha megfelelően öltözködsz hozzá. Én kicsit más stílusú vagyok, de tetszik a 3. kép (csak talán ne tekerd annyira a nyakadra). Ahogy a 4. és az 5. képen van úgy én is szoktam hordani. Amúgy az a lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben.:)
2013. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!