Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki van még, aki nyáron is...

Ki van még, aki nyáron is zárt cipőben jár, mert utálja megmutatni a lábujjait az utcán mindenkinek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mitől van ez az érzés, másnak is van?

2013. júl. 1. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:

En nem a labujjaimat szegyellem, egyszerüen kenyelmetlenül erzem magam szandalban vagy papaucsban. Igy marad a tornacsuka.

22L

2013. júl. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én azért vagyok egész nyáron zárt cipőben, mert nem szeretem sem a papucsot, sem a sarut, sem a szandált.

valamint számomra kényelmesebb egy tornacipő, mint bármi más.

2013. júl. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vannak bütykeim a körömcipőktől sajnos pedig nem olcsó kínaikat hordok :(

Persze ettől függetlenül vannak nyitott szandáljaim, de inkább a peep toe fazonokat kedvelem és hordom....


[link]

2013. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
én most csak ideiglenesen nem mutogatom mert elkezdtem megcsinálni a körmeimet gél lakkal és nedm tudtam befejezni :D egyébként szeretnék magassarkú szandált venni csak nekem a 2-ik lábujjam nagyobb mint a nagylábujj és ez így gázul néz ki :(
2013. júl. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Nekem is így van, mindig zárt cipőt veszek, vagy balerinát.

De amúgy nálam még az is van, hogy más lábujjait is utálom nézni (egy mp-re is), nem tudom miért. Lehet ez a fóbiánk :D

2013. júl. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Én nem ! Én mindig mindenhova mezítláb cipőben járok, sohasem veszek zoknit mer utálom ! És én imádom mutogatni a lábamat, ha hosszú nadrágba vagyok is, azokat is felhajtom hogy mindenki lássa a szép lábszáramat és azt hogy

mezítlábra húzom a cipőim !!!

2013. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is így voltam, eddig sosem vettem fel papucsot, vagy sarut! Idén nyáron eldöntöttem, hogy változtatok ezen... Utálom egyébként a lábujjaimat... :D De megtettem! Vettem egy méregdrága, gyönyörű sarut, ami tényleg annyira szerelem, hogy muszáj hordanom! (Ezt az eladónak is elmondtam a boltban, aki ennyit mondott - és úgy döntöttem igaza van - A TÖKÉLETES UNALMAS!) Úgyhogy jelentem, saruviselő lettem! :) Te is tedd félre a fóbiádat, nehezen, de nekem is sikerült! És jó érzés! :)
2013. júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindig is ilyen voltam, nem szeretem mutatni a lábaimat, érdekes módon viszont kedvelem a nőkét.
2018. máj. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!