Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alacsonyabb lányoknak (161...

Alacsonyabb lányoknak (161 cm) a száras vagy a szár nélküli Converse áll jobban? Fehér színben lenne.

Figyelt kérdés
Tudom vannak vicces emberkék az oldalon, de cikizést nem kérek, azért írtam ki a kérdést mert nem vagyok eleresztve anyagi szempontból és netről remdelnék és azt szeretném mutasson jól rajtam. :) Amúgy vékony vagyok, sosem voltam több 49 kilónál, ha ez számít.
2013. júl. 1. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:

156centi vagyok és nem azért vettem magas szárú tornacipőt , mert az áll jól, hanem mert az tetszik.

szerintem így dönts, amúgy nem 1- centi ide, vagy oda nem számít semmit.

2013. júl. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nekem mindkettő nagyon tetszik, ezért azt nézem, hogy melyikben lenne előnyösebb a lábam.
2013. júl. 1. 10:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát hosszú farmerral pl mindegy szerintem.

Szoknyával, rövidnadrággal inkább alacsony szárút vegyél, a magasszárú vastagítja a vádlit, előnytelen általában. Bár szerintem elég bénán néz ki így a legtöbbször, de ez már a te döntésed. :D

2013. júl. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!