Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron (augusztusban) lesz...

Nyáron (augusztusban) lesz egy Deep Purple (rock) koncert, és arra mehetnék bakancsban?

Figyelt kérdés
Van egy nem igazi bakancsom, ilyen Deichmann-os, de olyan, mint egy rockerbakancs, csak nem acélbetétes, és cipzáros.... télen hordtam, és az a kérdés, hogy nagyon melegem lesz benne? Mert bőrdzseki az alap, főleg, hogy gondolom este már hidegebb lesz, de ebben a bakancsban melegem lesz? Mit vegyek helyette, tornacsukát?

2013. júl. 1. 11:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Na, valami ilyesmi, csak magasabb a szára, és rokkeresebb :D

[link]

2013. júl. 1. 11:18
 2/12 anonim ***** válasza:

Ajj :) bírom az ilyen kérdéseket :)

Egy rockkoncertre abban jössz, amiben szeretnél, senki nem fog kinézni a ruhád miatt!

Célszerű valamilyen zárt cipő, mert előfordulhat, hogy a lábadra lépnek. Az időjárást nem tudom előre megjósolni, de szerintem a bőrdzseki túlzás.

Találkozunk Deep Purple-n :)

2013. júl. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mehetsz augusztusban este már eléggé le szokott hűlni a levegő. Meg amúgy is, abba mész amibe akarsz, de ez jobb megoldás, mint a tornacsuka

Jó szórakozást!

2013. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

#1: tudom, hogy abban megyek, amiben akarok, csak nem tudtam, mennyire jó ötlet egy bakancs, mer gondolom nyáron meleg van (mármint most nincs, de akkor lehet, h lesz :D) és találkozunk, én már nagyon várom :D

#2: Köszi :)

2013. júl. 1. 11:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy rockkoncerten a cipőt mindig meghatározza a koncert keménysége, durvasága. Pl én egy ugrálós, pörgős, vagy egy zúzós koncertre csak acélbetétesben vagyok hajlandó menni. Tapasztalat, hogy sportcipőben élvezhetetlen, mivel folyton a lábadon lépkednek. Bár nem ismerem a Deep Purple-t, de úgy sejtem, nem túl kemény a zenéjük ilyen szempontból, tehát nyugodtan felveheted, jobban néz ki mint egy tornacsuka. Meg a deichmannos cipők szerintem finoman szólva nem tartoznak a legmelegebb téli cipők közé... Ha meleg van, miniszoknya vagy rövidgatyó, és kész :)
2013. júl. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De persze, ha nem mész nagyon be a tömegbe, akkor tök mind1 mi van a lábadon
2013. júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tudod miben voltam Metallica koncerten? (Persze, honnan tudnád... :D) Valami teljesen konzervatív farmerban, és fehér pólóban. Jó volt, mindenki feketében volt. :D


De anno mikor punk koncertekre/HC-ra is jártam, akkor sem úgy, mint a többiek. Egy teljesen egyszínű kék vagy egyéb színű póló, és egy hétköznapi rövidnadrág. Én azzal lázadtam. :)


Viszont jó tudni, hogy jönnek! Nem hallottam róla - eddig.

2013. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ötös - részben igazad van, részben nem. Anno imádtuk a Tankcsapdát, mint koncertező zenekart - tudod, a régi jó pogózós punk nótákat.


Sokszor volt, hogy arra készültünk, hogy meghalunk ott az első sorban, de mindenhol tinip.csák, semmi mozgás. Ezt egyszer haver megelégelte valamelyik fesztiválon és papucsba jött, na, akkor épp durva pogó volt. :D De túlélte. :)

2013. júl. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)Mindjárt itt a koncert!!!
2013. júl. 15. 20:22
 10/12 anonim ***** válasza:
ez már nem is deep purple... nincs blackmore, lord, nincs deep purple
2013. júl. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!