Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti milyen cuccokat vinnétek...

Ti milyen cuccokat vinnétek egy 5 napos fesztiválra?

Figyelt kérdés
Most megyek először fesztiválozni és nem tudom mit vigyek magammal, szerintetek mi lenne a legjobb?

2013. júl. 1. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Váltó ruhát vinnék, egy plédet mert aludni is kell néha.. :D pláne ha hullarészeg vagyok, és pénzt.

Szerintem ennyi cuccal 5 napot ki lehet húzni

2013. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ruha, törölköző,tusfürdő,egy utifogkefe,fogkrém
2013. júl. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Készülj fel mindenféle időre, legyen nálad hosszú nadrág, rövid nadrág, fürdőruha, pulóver, akár több is. Jobb egy kicsit több cuccot viselni, mint ott fázni.

Zárt cipő (koncertekre, hidegebb időben), papucs (ideoda menni, zuhanyzóba!)

Törölköző, tusfürdő, dezodor, gyógyszer!, betét/tampon -ha lány vagy (még akkor is, ha nem esedékes, lehet valaki az egekig fog magasztalni vele :D), rovarirtó, naptej, valami fejfedő, és még sok minden :)

Inkább legyen több váltópólód is.


A lényeg, hogy a kényelemre menj, és a praktikusságra. Koncertre semmiképpen ne menj olyan cipőben, ami pántos, és a rátaposnak, elszakadhat, egyik legrosszabb élmény lenne a kedvenc bandád koncertjén a nehezen megszerzett helyeden mezitláb állni.


Voltról van szó, jól gondolom? Alig várom, bár még smemit nem pakoltam be :D

2013. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!