Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Diplomaosztóm lesz. A párom...

Diplomaosztóm lesz. A párom (ffi) nem szereti az öltönyt. Megengedhető szerintetek zakó, ing, farmer, félcipő kombinácó?

Figyelt kérdés

2013. júl. 1. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha már felvesz egy inget, zakót, nehogy a farmert ne tudja lecserélni öltönynadrágra...


Amúgy simán mehet úgy, ahogy leírtad farmer, ing zakóban is.

Én csak azért voltam öltönyben, mert én szeretek kiöltözni. :)

2013. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ezt a pár órát kibírja akkor is, ha nem szereti..én se szeretek kiöltözni, de néha olyan alkalom van, hogy muszáj. Nálunk ráadásul mindenki nagyon ki volt csípve, lábon stricikopogós és társai, egy farmeres valaki nagyon kilógott volna...de ez az Elte, nem tudom, hogy máshol hogy van.
2013. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de ö "csak" vendég lesz.
2013. júl. 3. 09:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Nemrég voltam a Debreceni Egyetemen diplomaosztón, és ott is kilógott volna egy farmerban, nem csak az Eltén.

De nem is értem, ha a zakót felveszi, akkor a nadrágot miért nem akarja??? Inkább menne öltönynadrágban, zakó nélkül.

És igen, vendégekről beszélek.

2013. júl. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!