Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mibe szabad és mibe nem...

Mibe szabad és mibe nem szabad menni esküvőre?

Figyelt kérdés

Szombaton lesz a barátnőm esküvője és fogalmam sincs, hogy mibe menjek. Ötleteket várnék :)


21/L



2013. júl. 3. 08:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyit fűznék hozzá, hogy nem nagyon hordok szoknyákat, ruhát, viszont van egy fekete derékszoknyám a H&M-ből. Ha azt felvenném eksüvőre egy szép színes blúzzal az úgy jó lenne? Úgy hallottam, hogy feketét és fehéret nem illik, viszont a ruhatáram 90%-ában ezek a színek dominálnak.
2013. júl. 3. 08:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a blúz színes akkor a szoknya lehet fekete. :)
2013. júl. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ùgy van elvileg hogy nem illik tùlöltözni a menyasszonyt azaz a nagy hosszù abroncsos tüllös fodros tùldìszîtett estèlyi/bàli ruhàk kerülendők ès règen ùgy volt hogy fekete-gyàsz szìn piros-menyecske ruha szìn ès a fehér-menyasszony szìne kerülendő egyberuhakènt.

Viszont ha neked fekete fehér összeállìtàsod van az se rossz..ma màr bàrmit fel lehet veni csak azèrt legyen elegàns.Szòval nem lenne rossz,ha feldobnád nèhàny szìnes kiegészìtővel..

2013. júl. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó jól írta, de annyit hozzátennék, hogy farmer-póló/ing sem jó összeállítás, pedig manapság sajnos egyre több ilyet látni. Olyan ruhát vegyél, amiben nem lesz meleged, szoknya, blúz tökéletes lesz, egy szép cipővel :)
2013. júl. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Megy a zöld mancs :)
2013. júl. 3. 11:41
 6/6 anonim válasza:
Én úgy tudom a fehér színt illik aznap a menyasszonynak fenntartani...de ettol meg hordhatsz feher kiegeszitoket:))
2013. júl. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!