Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre milyen ruhát vegyek...

Esküvőre milyen ruhát vegyek fel szerintetek?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, és fogalmam sincs milyen ruhát vegyek fel. Nem tudom milyen fazonút, színűt, mintázatút szokás... vagy Esetleg tudtok üzleteket, ahol érdemes körülnézni? (Lehetőleg tatabánya környékén)

Köszi előre is!:)



2013. jún. 19. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Stílusod, alakod? :)


Pl ilyesmit: [link]


[link]


[link]

2013. jún. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fehéret, feketét, pirosat nem szokás - a fehér a menyasszony, a piros a menyecske színe, a fekete meg a gyászé.


Ne legyen kihívó, mell-popsivillantós.


Anyagában valami elegánsabb legyen (selyem, szatén, sifon, muszlin, stb.), ne pamutsztreccs.


Biztos van alkalmi ruhaüzlet a környéken, ahol érdeklődhetsz, de a varratás is szóba jöhet.


Ilyesmikre gondoltam elsősorban:

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: hát elég sovány vagyok sajnos, a stílusomról pedig csak annyit, hogy nem vagyok oda az elegáns dolgokért, de esküvőre nyilván az kell:)

Köszönöm:)

2013. jún. 19. 15:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Javaslok valami aranyos kis egyberuhát mint például ez:

[link]

Ha soványka vagy egy ilyen tipusú ruha remekül állna neked :)

2013. jún. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz:)
2013. jún. 19. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!