Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez így nagyon ciki?

Ez így nagyon ciki?

Figyelt kérdés

Kicsit meghíztam és a nadrág összenyomja egy picit a combom. Holnap megyek nyaralni és most találtam meg ezt a nadrágot. Inkább hanyagoljam, vagy ez még elnézhető.

[link]



2013. júl. 4. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
nkem is van olyan gatyám ami igy áll . hordom ,de még senki nem szólt be érte szval vedd fel nyugodtan :D
2013. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki :) Nincs semmi baj vele.
2013. júl. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor jó. Köszönöm. :)
2013. júl. 4. 14:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Én magamon nem szeretem ha összenyomja a combom, mert számomra kényelmetlen.Meg kicsit zavar is.

Egyébként meg szerintem elnézhető, én biztos nem szólnák érte senkit meg.

A másik pedig , hogy nem hinném , hogy csakis a te lábadat figyelnék , általában mindenki magával van elfoglalva. :D


Remélem segítettem! :)

2013. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm, nagyon is segítettél.

Nekem nem kényelmetlen, mert csak a bal lábamon nyomja el, mert azon felcsúszik. A képen direkt felhúztam, ennyire azért nem szokott szerencsére.

2013. júl. 4. 15:24
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
figyu ah neked kéynelems és jól érzed magad benne akkor nyudogtan hord csak ha örömel horodd nem fog érte senki semmit szólni
2013. júl. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem gáz egyáltalán, gondolom nem reng a hájad menet közben. Másrészt meg ilyen melegben mindenki azzal van elfoglalva, hogy ne kapjon hőgutát, ilyenkor mindenki leszarja a divatot. :D Rajtam is van vagy 10 kiló felesleg, de amikor már úgy érzem hogy olvadásnak indulok a hőségtől, akkor simán felveszek bármit amiben nem sülök meg, akinek meg ilyenkor is az a legnagyobb gondja, hogy máson mi van, az elmehet a p.csába. :D
2013. júl. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a megnyugtatásokat! :)

Nem rezeg szerencsére. Amúgy meg szerintem jól nézek ki (nem beképzelt vagyok, csak meg vagyok magammal elégedve) Kicsi pocakom van, meg kicsit vastagak a combjaim. De szerintem pont annyira, hogy a lehet mit fogni kategóriába tartozom.

(a képen sokkal nagyobbnak látszik a combom, mert behajlítottam a lábam is, ahogy fényképeztem.)

Nővérem mondta, hogy ne vegyem fel, mert gusztustalan. De akkor megnyugpdtam, hogy csak megsütötte a nap a fejét :D

2013. júl. 4. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!