Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan ered az a szokás, hogy...

Honnan ered az a szokás, hogy irodai munkahelyen a férfiaknak kötelező kánikulában is a hosszú nadrág és a zárt cipő, míg a nőknek nem?

Figyelt kérdés

Nem egészen értem.

Mind a két tesóm irodai munkát végez.


A bátyám mindennap úgy jön haza az irodából a negyven fokokban, hogy dől róla a víz és szédül, egyből bermudát vesz fel, ahogy hazajött. A nővérem simán bemehet dolgozni rövid, pántos ruhában, saruban.


Mi az oka a különbségtételnek? Egy férfinak nem feltétlenül csúnya, büdös a lábfeje, lábszára. Az egészségre sem túl jól hat, ha nem az időjárásnak megfelelően öltöznek. Illetve állandó vitát gerjeszt, hogy a nők fáznak a légkonditól, a férfiaknak meg a zárt holmik miatt pont szükségük lenne rá.


Nem értem ezeket a szabályokat.


Az egyik tesóm azzal jön haza, hogy szétsül, a másik azzal, hogy egész nap fázott az irodában...


2013. júl. 4. 22:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

pont mint a 9. válaszoló.

bankban dolgozom,és mindenki abban jön és megy amiben akar,de napközben,elegánsan kell dolgozni.


én tavasszal,és összel magyek csak elegánsanbe, nyáron ( amikor nincs ilyen idióta idő) akkor rövid nadrág,poló. télen pedig téli ruha, mert az öltönyben fáznék.

2016. máj. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11. vagyok.

öltözzön át,mint mi.

2016. máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ilyen idiótaságot.
2022. jún. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Feldobta a kérdést a legutóbbi válasz miatt. Épp kánikula van, zárt cipőben és hosszú nadrágban dolgozok, simán túlélem. :)

(Nem, nem klímás a munkahelyem, és nem klímás autóval járok dolgozni.)

2022. jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én rövidben leszek akkor is
2022. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!