Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Hádában a ruhákat kimossák,...

A Hádában a ruhákat kimossák, mielőtt kiteszik?

Figyelt kérdés
Mintha éreznék valami egységes fertőtlenítőt rajtuk,csak tán nem koszosan adják.

2013. júl. 5. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
szerintem kimossák,de nem garancia... mondjuk én az új ruhákat,amiket nem használtruha boltból veszem is mindig kimosom,mielőtt felvenném.
2013. júl. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Fertőtlenítik, ez alap.
2013. júl. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
a használt ruha kereskedéseket rendszeresen ellenőrzik hogy fertőtlenítik-e a ruhákat,kb1éve volt is a tévében hogy sokkal jobban figyelnek az ilyenekre mint a legtöbb "normális" ruhaboltban
2013. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Elméletben igen.
2013. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, fertőtlenítik őket, ettől van a "turiszag". Persze így is lehet koszos némelyik ruha, hiszen sokan próbálják, illetve darabárasban előfordul, hogy azért olcsóbb a holmi, mert foltos, mindig végig kell nézni az adott darabot. Láttam már tök jó nadrágot pl. a sliccnél sárga folttal..
2013. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem!! Gondoljatok bele pont a hádában van egy csomó új cimkés ruha akkor a cimke hogyhogy sértetlen marad ami papirbol van??ott dolgoztam bálÁban érkezik és egyből kiettük. A bálank van egy szaga a zacskóknak
2013. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
46%

Mi nagyba csináljuk a használt ruházást!

Fertőtlenítve vannak.

Utolsó...ha ott dolgoztál,illene tudnod,hogy amikor ellenőrzés jött/jön a boltba meg kell mutatni az ellenőrnek a fertőtlenítős papírt is(ez egy A5-ös papír és légy van rajta...mi legyes papírnak hívjuk).

És tévedés...nem a bolt,adott esetben épp a Háda fertőtlenít...kintről jön be a ruha fertőtlenítve!

2013. júl. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Előző vagyok...a fertőtlenítést nem mosásnak kell érteni...
2013. júl. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
Hanem minek?? Tele van a háda papíros cimkes cuccokkal nem fertőtlenít ott senki de higgyen mindki amit akar
2013. júl. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
55%

Jó,akkor még egyszer leírom...=)

Nem a Háda és a használtruha üzletek fertőtlenítenek,hanem ahonnan behozzák a ruhát,pl.Anglia,Hollandia,Skócia...stb.

2013. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!