Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az árult angol használt...

Az árult angol használt ruhákat kimossák, mielőtt kiteszik?

Figyelt kérdés
Nem rég óta kaptam rá,hogy ilyen helyen vásárolok.Úgy érzem,ki vannak mosva,de persze azért itthon mindig kimosom én is. L21

2013. jún. 7. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Elméletben forró, fertőtlenítő mosást tartanak, de szerintem nem mindenhol. (A Hádában viszont tuti.)
2013. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
A hadában sem. Ott dolgozom és mindenképp mosdd ki mert mikor cimkézzük a porban úszik minden a földön.meg a nagy raktárban is balából ki kupac kosz stb.szállitás is olyan amilyen. De nincsnek kimosva gondolj bele rengeteg a címkés cucc akkor azoknak a papirkaknak miért nem lesz baja...
2013. jún. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valamelyik adón láttam régen, bálázás előtt általában fertőtlenítő fürdőt kapnak. De érdemes kimosni, mert sokan felpróbálják összetapizzák és kitudja hogyan reagál a bőröd arra a cuccra amivel átmosták. Na meg szerintem kellemetlen a szaga.
2013. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!