Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Nagy, lógó mellre...

Lányok! Nagy, lógó mellre milyen bikinifelsőt vegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen bármit próbálok, mindegyikben undorítóan nézek ki.... :( nagyon el vagyok keseredve... fogyózok, de ez által a mellem is megereszkedett, és nagyon nagyon ronda, nem is akarok így strandolni :(

Van egy sima melltartó fazonúm, meg egy jó vastagpántos nyakbakötősöm, de képtelenség annyira felkötni a nyakamra, hogy tartsa és szép formája legyen...

Megcsináltatni nincs pénzem, de minden egyes pillanatomat megkeseríti...

85DD a méretem...


Segítsetek!!! Milyen fazon állna jól??? Sajnos márkásra nincs pénzem, mindenképp olcsó, de jó szabású, jó fajta kellene...


2013. júl. 9. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a premier outlets centerben levő triumph-ban vettem kosaras, szivacsos vállpántos melltartót. Ugyanaz a mellméretem, mint a tiéd. Nagyon szépen tart, jól néznek ki benne a melleim. :D Nyakbakötős felejtős, nekem mondjuk tud benne szépen állni a mellem, de annyira fáj tőle a nyakam, hogy minden pillanatot megkeserít. :(
2013. júl. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyesmi, csak szebb :) De a fazont látod rajta. Nekem fontos szempont, hogy középen vastag legyen a két kosár közötti rész, ne csak egy vékony kis vacak, mert az többet láttat, kevésbé tart és nekem kényelmetlen is.

2013. júl. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. júl. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

az, hogy középen vastagabb legyen, egy nagyon jó tipp, köszönöm!


Pécs melletti bányászvárosban lakom, itt a legnívósabb bolt az a kínai, ahol magyar áll a kassza mögött, és érti is, amit kérdezek.... :D :(

2013. júl. 10. 11:04
 5/8 anonim ***** válasza:
triumphban vannak jók, az eladó biztos, hogy tud segíteni!:)
2013. júl. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

utolsó!

"Sajnos márkásra nincs pénzem, mindenképp olcsó, de jó szabású, jó fajta kellene..."

részlet a kérdésemből. Szerintem a triumph nem épp a számomra megfizethető kategória...

2013. júl. 10. 14:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos pedig nagyon máshol nem fogsz olyat találni, ami jó szabású és jól is tart. :( Én vagyok az első, aki triumph fürdőruhát vett, én outletben vettem és 3500 volt a felső, mert másodosztályú. Ez annyit takart, hogy a merevítő kicsit kijárt belőle, de megvarrtam, és tökéletesen szolgál azóta. Akciókat is ki lehet fogni. Esetleg a tesco-t megnézheted még, ott láttam kosaras, szivacsos felsőket, csak nekem az volt velük a bajom, hogy középen nagyon vékonyak voltak, így nem vettem. Azok még elég olcsók is voltak, 1500Ft körül akciósan. De ez még tavasszal volt.
2013. júl. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sajnos kisvárosban lakom, és még csak a közelben sincs ilyen outlet.. TESCOban néztem már, de ugye itt az is csak kicsi van, ott nem volt...
2013. júl. 10. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!