Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Titeket milyen ruhadar...

Lányok! Titeket milyen ruhadarab hoz leginkább lázba egy férfin?

Figyelt kérdés

Arra gondolok , hogy melyek azok a cuccok , amelyek miatt jobban megnéztek egy srácot mintha esetleg mást viselne. Ilyenekre gondolok pl. Ing ; V-nyakas póló ; Farmer (ha igen,akkor milyen szabású,márkájú) ; Farmerdzseki ; Bőrkabát(dzseki) ; Bőrcipő ; Öltöny esetleg jöhetnek kiegészítők is : Óra ; Napszemüveg (milyen fazonú) ; Nyaklánc stb. Jah és mit szóltok , ahhoz , ha egy férfi nyáron is hosszúnadrágot , rendes(fedett) cipőt hord.


Kort is írjatok !


20F



2013. júl. 9. 11:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

Imádom, ha kockás ing van egy pasin. A legjobb a fehér-kék kockás.

V-nyakas pólótól hányok, b*zis. Ne hordjon egy fiú köldökig kivágott felsőt...

A kockás inghez csak a farmer a jó. De ne cső legyen, mert az is b*zis. És nem szeretem az ilyen óriási ülepű farmereket sem, amit a fél seggükig letolva hordanak...

Farmerdzsekit nem láttam még fiún O.o

Bőrkabát jöhet, de az ilyen felfújt műanyag kínai vacak kabátokat rühellem..

Ha valakinek jól áll az öltöny, akkor nagyon szexi tud lenni :)

Óra is jöhet, bár nem nagyon szoktam észrevenni. Csak ne legyen gumióra, vagy óriási "gigolo óra".

Napszemüveg lehet pilóta, vagy az ilyen egyenes tetejű (fogalmam sincs hogy hívják xD), kinek mi áll jól.

A nyakláncot nem nagyon szeretem. Esetleg szimpla ezüst színű.

Nem zavar, ha mindig hosszúnadrágot hord, de szerintem nem egészséges. A rövidnadrággal meg semmi bajom, pedig sokaknak nem tetszik. Szerintem ezért nem kell egész nyáron hosszút hordani...

Még annyi, hogy nem szeretem a márkab*zikat, akik tele vannak DC, Nike, Vans meg stb. jelekkel. És ne járj papagáj színekben, meg rózsaszínben. Ezt meg kéne hagyni a lányoknak. A páwákat pedig ki nem állhatom. De gondolom, ezt nem kell elmagyaráznom...

14/L

2013. júl. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Bőrdzseki :)

A kicsit kigombolt ing is nagyon vonzó tud lenni.:)

2013. júl. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Acélbetétes bakancs...ha valakin ilyet látok, rögtön szemügyre veszem alaposan, mert nagy valószínűséggel ismerősöm (vagy lesz...kicsi a város, tartsunk össze).


De egyébként a bőrkabát szörnyen jól tud kinézni, meg a bőrdzseki, de nem nyáron....Öltönyös pasit meg nem nagyon látok csak így az utcán rohangászni, de tuti azt is megnézném...:o


De egyébként ha valaki szörnyen b*zisan van felöltözve azt is mindig megnézem - és magamban röhögök, és imádkozok, hogyha fiam lesz az ne így öltözzön (nem kell rockernek/metálosnak vagy bármi ilyesminek lennie, de azért nézzen már ki legalább emberszerűen, ne úgy mint egy tizenegynehányéves csaj...:D


18/L

2013. júl. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Öltöny. Lazán, magabiztosan, napszemüveggel. Nekem azt sugallja, hogy a férfi elégedett magával, tudja mit akar az élettől és ez számomra ellenállhatatlan. De ha a munkája vagy iskolai elfoglaltsága nem engedi az öltöny, akkor egy lazább, férfias farmer nadrág egy jó sportcipővel, inggel, zakóval vagy bőrdzsekivel is nagyon jól tud kinézni.

Legyen hozzá kellemes illata, esetleg egy jó óra. Más kiegészítő nem szükséges.

26N

2013. júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
12%

Hát példának mutatok képeket:D

Cipő: [link]

[link]

[link]


Nadrág:

[link]

igazából a lényeg hogy ne legyne ilyen nagyon feszülős b*zis de azért ne is ilyen bokalengető :D


Póló: hát igazából az ilyen BP shop stílusú pólók tetszenek:D

[link]


[link]


Napszemüveg: [link]


15/ L

2013. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
[link] teli találat, csak sapi nélkül :D
2013. júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Általában , azért úgy látom az igényesebb ruhadarabok jönnek be , nem ilyen csőgatya meg köldökig kivágott póló :) (csak tudnám,akkor miért szaladgál ennyi khm.. az utcán)

Ami engem illet , kb. mindig hosszú farmert hordok , nyáron is , kivéve mondjuk , ha tóparta megyünk. Ingeim vannak , de ezek szerint akkor gyakrabban kellesz hordanom őket :P , sportos cipőket szeretem (puma,lacoste meg ilyesmik) , órát régen hordtam mostanában nem (fémszíjasat) , nyakláncot nem hordok , napszemüveget most rendeltem , de nem hordom állandóan , öltönyben meg szeretek lenni , ha úgy adódik :)


várok még további válaszokat is ! :)

2013. júl. 9. 22:13
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ó de jó kérdés :)

Ami legkinkább lázba hoz,az az elegáns öltözködés, nagyon szexinek tartom. Persze nem mindegy a viselője se. :)

Imádom az inget, egyszínűt leginkább. V nyakú pólóval sincs gond, de ne a köldökéig legyen kivágva. :) Zakóval jól is néz ki egy sima V nyakú póló. Farmer lehet bármilyen színű, de legyen rajta semmilyen csicsás dolog, és ne legyen nagyon bő, a márka nem fontos. Ami nagyon tetszik még, az a vászonnadrág. Zakót, öltönyt is imádom. Nagyon sok ékszert nem kedvelem, egy nagyobb méretű fémszíjas óra elegendő, esetleg még egy karkötő maximum.

Napszemüvegből mindegy, csak ne színes legyen, inkább az is valamilyen elegáns fazonú.

Nincs vele probléma, ha hosszúnadrágot hord nyáron, és a zárt cipővel se, de nem mindegy milyet!

De tetszhet a sima farmer, póló, bőrdzseki összeállítás is, de sokban függ attól, aki viseli.

Amit én személy szerint fontosnak tartok, szeretem ha passzolnak a különböző ruhadarabok színei.

32/N.

2013. júl. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, még egy-két dolgot lehagytam. :)

Imádom az olyan inget, aminek fehér a gallérja:

[link]

Nagyon tetszik még a kardigán is pasikon, szerintem nem öreges.

Ez nagyon jól néz ki: [link]

2013. júl. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Öltönyfelső (zakó), klasszikus Ray Ban fazonú napszemüveg, elegáns óra, jó parfüm. De ettől még nem lesz jó fickó az illető, ha amúgy nem az. Ha egy féfi zárt cipőt hord nyáron és hosszúnadrágot akkor arról az a véleményem, hogy tud öltözködni.


27 N

2013. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!