Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez csak nekem furcsa? Vagy...

Ez csak nekem furcsa? Vagy normalis es? Az ilyen csajok nem erzik ezt cikinek?

Figyelt kérdés
van 2 lany, es nem csupan egymas ruhajaban jarnak, de hol ez tesz fel kepet egy adott ruhaban/topban/naciban, hol a masik.
2013. júl. 10. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
furcsának furcsa, de valahogy nem érdekel. ő dolguk
2013. júl. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem biztos, hogy cserélgetik...lehet, hogy egyforma van nekik az adott ruhából. :)
2013. júl. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg vagy 10 egyforma cipo(ugyanaz a szin) vagy 10 bulizos ruha(szin szinten ugyanaz) felso szintugy:))
2013. júl. 10. 13:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszer kétszer kölcsön adni valamit, még rendben van, de állandóan más ruhájában villogni szerintem gáz. Ha nincs elég bulizós ruhájuk, akkor bulizzanak kevesebbet vagy vegyék fel többször ugyanazt.


Írták hogy nem biztos hogy cserélik. Szerintem cserélgetik. Nekem is van ilyen ismerősöm. Ő konkréten bevallotta egy ruháról (többről nem tudok), hogy egy barátnőjével van ugyanolyan ruhájuk, csak a színe más, és mindig cserélgetik.

2013. júl. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!