Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa különc lennék vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa különc lennék vagy normális?

Figyelt kérdés

Majdnem 20 éves srác vagyok.Nem iszok,nem cigizek,nem szeretek bulizni.Nem szeretek kitűnni a tömegból.Szeretem az átlagos és egyszerűéltem.

A társaság helyett inkább sportolok vagy dolgozok valamit.

Viszont azt látom,hogy a korobeliek egyáltalán nem illyenek.Hiába járok nyitott szemmel még sem látok ennyire "különc"embereket.Ez valahogy elszomorít.A lányokban sincs meg az amit keresek bennük.

Én lennék túl szembefordulva a mai világgal?


2013. jún. 11. 19:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

tiszteletem:)

L

2013. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
19%

Inkább azt mondanám hogy régi módi.. A mostani fiatalok cigiznek, drogoznak, piálnak (14 évesen már)

De ne vedd sértésnek te átlagos szintű vagy:D Nincs veled baj, csak nem fogsz találni ilyen lányt (vagyis csak szerintem) akik az ilyen csajokat szeretik. Sajnos a legtöbb lánynak már a nagyszájú páwa pasi jön be.:D

2013. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
el kell,hogy keserítselek, nem te vagy az egyetlen ilyen 20 éves srác.
2013. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

tiszteletem:)

L

2013. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
ez mind szép is, jó is, de attól tartok a gondolkodások is be lehet gyöpösödve
2013. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Nincs veled semmi baj, ritka kincsnek számítasz, csak maradj ilyen :)
2013. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
nincs ebben se tisztelnivaló se szánnivaló. te ilyen vagy és kész, és vannak mások is így vele, lehet nem sokan de vannak. vagy sokan, csak nem tűnik fel:) mindenki maga dönti el iszik cigizik bulizik e vagy sem, és nőknél is vannak ugyan ilyenek:)
2013. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

te én és az ilyen emberek a normálisak.

Sajna hülye vilagban elunk az én kornyezetem is ilyen.

Vannak normalis lanyok is nem csak k*r*@k.(szerintem mindenki tudja milyen emberekre gondolok.)

Majd talalsz egy hozzád illö embert.

2013. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem találom a helyem a mai világban
2013. jún. 11. 19:59
 10/22 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális,én is ilyesmi vagyok. Viszont nagyon fontos, hogy érdekeljen valami, oké, hogy nem a bulizás, meg nem a cigizés, ez rendben van, na de más? Olvass könyvet, művelődj, látom sportolsz, az rendben is vagy. Ezekkel a dolgokkal tartalmasan ki tudod tölteni az életedet.

A fiataloknak csak egy bizonyos hányada viselkedik a társadalmi normáknak nem megfelelően: cigizik, iszik, nagyobb "raj" akar lenni. Te ennél okosabb vagy!

Én a barátaimat is úgy választom, hogy semmi kiakasztó ne legyen bennük, igen, ezek a dolgok engem nagyon kiakasztanak, de már csak röhögni tudok rajtuk, sajnos.


19/N

2013. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!